Uitslagen Jeugdmeerdaagse Categorie 4 2014

Eindklassement na de vierde en laatste etappe (rit in lijn, zondag)

Algemeen klassement Jongens 

Algemeen klassement Meisjes

Sprintklassement

Trui geel Fixplan  Trui Roze Bouwstad  trui groen Tacx 
1. Bronswijk, Mike 54:53 1. de Bruin, Carolien 54:47  1. de Bruin, Carolien 40
2. Goedschalk, Biki 55:09 2. van der Peet, Fleur 54:52  2. Hengeveld, Daniek 24
3. Dalrymple, Ted 55:10 3. Hengeveld, Daniek 54:58  3. van der Peet, Fleur 24
4. Kool, Sietse 55:24 4. Wasmus, Marit 55:10  4. Goedschalk, Biki 13
5. Hilbers, Daan 55:37 5. Zwiers, Anniek 55:17  5. Bronswijk, Mike 13
6. Peereboom, Floris 56:23 6. Visser, Eefje 56:24  6. Dalrymple, Ted 8
    7. v/d Drift, Tanja 56:31  7. Zwiers, Anniek 5
         8. Wasmus, Marit 1

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4

                   Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 15 km)
                    2e Criterium te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  51 de Bruin, Carolien        Stormvogels Veendam      M     27:59
  2  50 Bronswijk, Mike           Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  3  52 Dalrymple, Ted            HSK Trias                J    z.t.
  4  55 Hengeveld, Daniek         RWV De Spartaan          M    z.t.
  5  61 Wasmus, Marit             RWV De Spartaan          M    z.t.
  6  59 van der Peet, Fleur       Westland Wil Vooruit     M    z.t.
  7  53 Goedschalk, Biki          Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  8  62 Zwiers, Anniek            WSV Emmen                M    z.t.
  9  56 Hilbers, Daan             RWV De Spartaan          J    z.t.
 10  57 Kool, Sietse              WV Avanti                J    z.t.
 11  60 Visser, Eefje             RWV De Spartaan          M    z.t.
 12  58 Peereboom, Floris         RWV De Spartaan          J    z.t.
 13  63 van der Drift, Tanja      WV WoonExpo Kapenga      M    z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 32.162 km/u

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4

                          Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   50 Bronswijk, Mike              5      5
  2   52 Dalrymple, Ted               4      4
  2   55 Hengeveld, Daniek            4      4
  4   51 de Bruin, Carolien           3      3
  4   53 Goedschalk, Biki             3      3
  6   56 Hilbers, Daan                2      2
  6   59 van der Peet, Fleur          2      2
  8   57 Kool, Sietse                 1      1
  8   62 Zwiers, Anniek               1      1
                                  -----
                     Totalen         25
                                  =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4

 

                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 4
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal
  1   51 de Bruin, Carolien          20    10    10     40
  2   55 Hengeveld, Daniek           12     5     7     24
  3   59 van der Peet, Fleur         12     7     5     24
  4   53 Goedschalk, Biki             5     4     4     13
  5   50 Bronswijk, Mike              8     2     3     13
  6   52 Dalrymple, Ted               5     1     2      8
  7   62 Zwiers, Anniek               1     3     1      5
  8   61 Wasmus, Marit                1                  1
                                  ----- ----- -----
                     Totalen         64    32    32
                                  ===== ===== =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4

             Uitslag 3e Etappe (Individuele tijdrit over 1,450 km)
                       Tijdrit te Rijswijk op 5 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    de Bruin, Carolien        M  51        2:15.72                38.462
  2    van der Peet, Fleur       M  59        2:18.38        2.66    37.722
  3    Hengeveld, Daniek         M  55        2:19.03        3.31    37.546
  4    Bronswijk, Mike           J  50        2:20.45        4.73    37.166
  5    Wasmus, Marit             M  61        2:27.26       11.54    35.448
  6    Goedschalk, Biki          J  53        2:30.13       14.41    34.770
  7    Zwiers, Anniek            M  62        2:31.57       15.85    34.440
  8    Dalrymple, Ted            J  52        2:32.15       16.43    34.308
  9    Visser, Eefje             M  60        2:34.56       18.84    33.773
 10    Peereboom, Floris         J  58        2:34.98       19.26    33.682
 11    Kool, Sietse              J  57        2:35.42       19.70    33.586
 12    van der Drift, Tanja      M  63        2:39.53       23.81    32.721
 13    Hilbers, Daan             J  56        2:46.39       30.67    31.372

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4

                   Uitslag 2e Etappe (Criterium over 13,5 km)
                    1e Criterium te Rijswijk op 5 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  51 de Bruin, Carolien        Stormvogels Veendam      M     23:55
  2  50 Bronswijk, Mike           Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  3  59 van der Peet, Fleur       Westland Wil Vooruit     M    z.t.
  4  55 Hengeveld, Daniek         RWV De Spartaan          M    z.t.
  5  52 Dalrymple, Ted            HSK Trias                J    z.t.
  6  53 Goedschalk, Biki          Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  7  61 Wasmus, Marit             RWV De Spartaan          M    z.t.
  8  62 Zwiers, Anniek            WSV Emmen                M    z.t.
  9  56 Hilbers, Daan             RWV De Spartaan          J     23:58     0:03
 10  57 Kool, Sietse              WV Avanti                J    z.t.
 11  60 Visser, Eefje             RWV De Spartaan          M     24:56     1:01
 12  63 van der Drift, Tanja      WV WoonExpo Kapenga      M    z.t.
 13  58 Peereboom, Floris         RWV De Spartaan          J    z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 33.868 km/u

 1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4

Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   50 Bronswijk, Mike              5      5
  1   51 de Bruin, Carolien           5      5
  3   52 Dalrymple, Ted               4      4
  3   59 van der Peet, Fleur          4      4
  5   53 Goedschalk, Biki             3      3
  5   55 Hengeveld, Daniek            3      3
  7   56 Hilbers, Daan                2      2
  7   61 Wasmus, Marit                2      2
  9   57 Kool, Sietse                 1      1
  9   62 Zwiers, Anniek               1      1
                                  -----
                     Totalen         30
                                  =====
1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4
                Algemeen Individueel klassement na de 2e Etappe
Klas  Naam                   Deelnr  Woonplaats                Tijd  Verschil
  1 de Bruin, Carolien         51  Stormvogels Veendam         24:36
  2 van der Peet, Fleur        59  Westland Wil Vooruit        24:37     0:01
  3 Bronswijk, Mike            50  Westland Wil Vooruit        24:39     0:03
  4 Dalrymple, Ted             52  HSK Trias                   24:43     0:07
  5 Goedschalk, Biki           53  Westland Wil Vooruit       z.t.
  6 Hengeveld, Daniek          55  RWV De Spartaan             24:44     0:08
  7 Wasmus, Marit              61  RWV De Spartaan            z.t.
  8 Zwiers, Anniek             62  WSV Emmen                   24:48     0:12
  9 Kool, Sietse               57  WV Avanti                   24:51     0:15
 10 Hilbers, Daan              56  RWV De Spartaan             24:54     0:18
 11 Peereboom, Floris          58  RWV De Spartaan             25:50     1:14
 12 Visser, Eefje              60  RWV De Spartaan             25:51     1:15
 13 van der Drift, Tanja       63  WV WoonExpo Kapenga         25:53     1:17

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT4

              Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 0,5 km)
                       Proloog te Rijswijk op 4 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    de Bruin, Carolien        M  51          46.07                39.071
  2    van der Peet, Fleur       M  59          46.90        0.83    38.380
  3    Bronswijk, Mike           J  50          49.58        3.51    36.305
  4    Goedschalk, Biki          J  53          51.20        5.13    35.156
  5    Wasmus, Marit             M  61          51.30        5.23    35.088
  6    Dalrymple, Ted            J  52          52.17        6.10    34.503
  7    Hengeveld, Daniek         M  55          52.25        6.18    34.450
  8    Zwiers, Anniek            M  62          54.07        8.00    33.290
  9    Kool, Sietse              J  57          54.62        8.55    32.955
 10    Peereboom, Floris         J  58          54.69        8.62    32.913
 11    Visser, Eefje             M  60          55.16        9.09    32.632
 12    van der Drift, Tanja      M  63          57.42       11.35    31.348
 13    Hilbers, Daan             J  56          58.82       12.75    30.602

Uitslagen Jeugdmeerdaagse Categorie 3 2014

Eindklassement na de vierde en laatste etappe (rit in lijn, zondag)

Algemeen klassement Jongens 

Algemeen klassement Meisjes

Sprintklassement

Trui geel Fixplan  Trui Roze Bouwstad  trui groen Tacx 
1. v/d Burg, Jardy 44:29 1. v/d Heijden, Jerney 44:35  1. Huitema, Jasper 32
2. Huitema, Jasper 44:37 2. van der Molen, Yuli 44:40  2. Kiers, Anne 25
3. Kiers, Anne 44:44 3. Davis, Milly 44:56  3. v/d Heijden, Jerney 19
4. Ebbinge, Diederick 45:01 4. Veurink, Naomi 45:01  4. Smit, Samuel 16
5. Smit, Samuel z.t. 5. Groen, Ilse 45:19  5. van der Burg, Jardy 11
6. te Nijenhuis, Sjoerd 45:26 6. Brouwer, Willemijn 46:49  6. Groen, Ilse 8
7. van Abbeele, Youp 45:42      7. van der Molen, Yuli 8
8. de Jong, Rodin 45:54      8. Davis, Milly 7
9. Otterloo, Robin 50:22      9. Ebbinge, Diederick 2
10. Ruijters, Stan 50:25        
11. Druif, Raphael 53:49        

 1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

 

                   Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 12 km)
                    2e Criterium te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  38 Huitema, Jasper           Meteoor Assen-Roden      J     21:58
  2  32 van der Burg, Jardy       RRC De Pedaalridders     J    z.t.
  3  37 van der Heijden, Jerney   GRTC Excelsior           M    z.t.
  4  39 Kiers, Anne               AWV De Zwaluwen          J    z.t.
  5  40 van der Molen, Yuli       ZWC-DTS                  M     22:01     0:03
  6  33 Davis, Milly              ZWC-DTS                  M     22:03     0:05
  7  45 Veurink, Naomi            Hardenberger WSV         M    z.t.
  8  35 Ebbinge, Diederick        WSV Emmen                J    z.t.
  9  44 Smit, Samuel              RWV DE Spartaan          J     22:07     0:09
 10  36 Groen, Ilse               RWV De Spartaan          M    z.t.
 11  30 van Abbeele, Youp         Westland Wil Vooruit     J    z.t.
 12  41 te Nijenhuis, Sjoerd      RWV De Spartaan          J    z.t.
 13  46 de Jong, Rodin            RWV De Spartaan          J     22:18     0:20
 14  31 Brouwer, Willemijn        RWV De Spartaan          M     23:11     1:13
 15  34 Druif, Raphael            RRC De Pedaalridders     J     23:53     1:55
 16  43 Ruijters, Stan            RWV De Spartaan          J     25:20     3:22
 17  42 Otterloo, Robin           RWV De Spartaan          J    z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 32.777 km/u

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

 

                          Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   37 van der Heijden, Jerney      5      5
  1   38 Huitema, Jasper              5      5
  3   32 van der Burg, Jardy          4      4
  3   40 van der Molen, Yuli          4      4
  5   33 Davis, Milly                 3      3
  5   39 Kiers, Anne                  3      3
  7   35 Ebbinge, Diederick           2      2
  7   45 Veurink, Naomi               2      2
  9   36 Groen, Ilse                  1      1
  9   44 Smit, Samuel                 1      1
                                  -----
                     Totalen         30
                                  =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

 

                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 3
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal
  1   38 Huitema, Jasper             12    10    10     32
  2   39 Kiers, Anne                 14     4     7     25
  3   37 van der Heijden, Jerney     11     7     1     19
  4   44 Smit, Samuel                11     5           16
  5   32 van der Burg, Jardy          5     3     3     11
  6   36 Groen, Ilse                  3           5      8
  7   40 van der Molen, Yuli          6     2            8
  8   33 Davis, Milly                 2     1     4      7
  9   35 Ebbinge, Diederick                       2      2
                                  ----- ----- -----
                     Totalen         64    32    32
                                  ===== ===== =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

             Uitslag 3e Etappe (Individuele tijdrit over 1,450 km)
                       Tijdrit te Rijswijk op 5 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    van der Burg, Jardy       J  32        2:22.33                36.675
  2    van der Molen, Yuli       M  40        2:29.49        7.16    34.919
  3    van der Heijden, Jerney   M  37        2:30.97        8.64    34.576
  4    Huitema, Jasper           J  38        2:31.10        8.77    34.547
  5    Kiers, Anne               J  39        2:32.16        9.83    34.306
  6    Smit, Samuel              J  44        2:35.92       13.59    33.479
  7    Davis, Milly              M  33        2:38.90       16.57    32.851
  8    Ebbinge, Diederick        J  35        2:39.82       17.49    32.662
  9    Veurink, Naomi            M  45        2:42.21       19.88    32.181
 10    Groen, Ilse               M  36        2:42.28       19.95    32.167
 11    van Abbeele, Youp         J  30        2:44.24       21.91    31.783
 12    te Nijenhuis, Sjoerd      J  41        2:44.53       22.20    31.727
 13    Brouwer, Willemijn        M  31        2:44.87       22.54    31.661
 14    de Jong, Rodin            J  46        2:45.75       23.42    31.493
 15    Druif, Raphael            J  34        2:52.00       29.67    30.349
 16    Ruijters, Stan            J  43        2:58.71       36.38    29.209
 17    Otterloo, Robin           J  42        3:00.07       37.74    28.989

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

                   Uitslag 2e Etappe (Criterium over 10,5 km)
                    1e Criterium te Rijswijk op 5 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  32 van der Burg, Jardy       RRC De Pedaalridders     J     19:27
  2  38 Huitema, Jasper           Meteoor Assen-Roden      J    z.t.
  3  39 Kiers, Anne               AWV De Zwaluwen          J    z.t.
  4  37 van der Heijden, Jerney   GRTC Excelsior           M    z.t.
  5  40 van der Molen, Yuli       ZWC-DTS                  M    z.t.
  6  44 Smit, Samuel              RWV DE Spartaan          J    z.t.
  7  33 Davis, Milly              ZWC-DTS                  M    z.t.
  8  35 Ebbinge, Diederick        WSV Emmen                J    z.t.
  9  45 Veurink, Naomi            Hardenberger WSV         M    z.t.
 10  36 Groen, Ilse               RWV De Spartaan          M     19:35     0:08
 11  41 te Nijenhuis, Sjoerd      RWV De Spartaan          J     19:37     0:10
 12  46 de Jong, Rodin            RWV De Spartaan          J     19:55     0:28
 13  30 van Abbeele, Youp         Westland Wil Vooruit     J    z.t.
 14  31 Brouwer, Willemijn        RWV De Spartaan          M     19:57     0:30
 15  34 Druif, Raphael            RRC De Pedaalridders     J     21:03     1:36
 16  42 Otterloo, Robin           RWV De Spartaan          J    z.t.
 17  43 Ruijters, Stan            RWV De Spartaan          J     21:06     1:39
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 32.391 km/u

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 3
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- Totaal
  1   39 Kiers, Anne                  4    10     14
  2   38 Huitema, Jasper              5     7     12
  3   44 Smit, Samuel                 7     4     11
  4   37 van der Heijden, Jerney     10     1     11
  5   40 van der Molen, Yuli          1     5      6
  6   32 van der Burg, Jardy          2     3      5
  7   36 Groen, Ilse                  3            3
  8   33 Davis, Milly                       2      2
                                  ----- -----
                     Totalen         32    32
                                  ===== 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

                          Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   32 van der Burg, Jardy          5      5
  1   37 van der Heijden, Jerney      5      5
  3   38 Huitema, Jasper              4      4
  3   40 van der Molen, Yuli          4      4
  5   33 Davis, Milly                 3      3
  5   39 Kiers, Anne                  3      3
  7   44 Smit, Samuel                 2      2
  7   45 Veurink, Naomi               2      2
  9   30 van Abbeele, Youp            1      1
  9   35 Ebbinge, Diederick           1      1
                                  -----
                     Totalen         30
                                  =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT3

              Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 0,5 km)
                       Proloog te Rijswijk op 4 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    Huitema, Jasper           J  38          50.60                35.573
  2    van der Heijden, Jerney   M  37          50.69        0.09    35.510
  3    van der Burg, Jardy       J  32          51.24        0.64    35.129
  4    van der Molen, Yuli       M  40          51.50        0.90    34.951
  5    Veurink, Naomi            M  45          53.62        3.02    33.570
  6    Kiers, Anne               J  39          53.78        3.18    33.470
  7    Davis, Milly              M  33          54.46        3.86    33.052
  8    Ebbinge, Diederick        J  35          55.52        4.92    32.421
  9    Smit, Samuel              J  44          55.63        5.03    32.357
 10    Groen, Ilse               M  36          56.27        5.67    31.989
 11    de Jong, Rodin            J  46          56.70        6.10    31.746
 12    van Abbeele, Youp         J  30          57.13        6.53    31.507
 13    Brouwer, Willemijn        M  31          57.36        6.76    31.381
 14    te Nijenhuis, Sjoerd      J  41          58.63        8.03    30.701
 15    Otterloo, Robin           J  42          59.62        9.02    30.191
 16    Ruijters, Stan            J  43        1:01.86       11.26    29.098
 17    Druif, Raphael            J  34        niet gestart    

Uitslagen clubkampioenschappen 2014

Categorie Voornaam TussenV Naam rang tijdrit rang rit Totaal Rang totaal
0 Senne te Nijenhuis 1 2 3 1
0 Daisy   Blom 2 1 3 2
               
1 Silke van Veen 1 1 2 1
1 Roos de Haas 2 4 6 2
1 Iris   Arkesteijn 3 3 6 3
1 Yentle van der Laan 4 2 6 4
1 Jelle   Groen 5 5 10 5
               
2 Thijmen   Groen 1 1 2 1
2 Giovanni   Dupon 2 3 5 2
2 Lisa van der Kamp 4 2 6 3
2 Julia   Peereboom 3 4 7 4
2 Yoelle   Griemink 5 5 10 5
2 Remi   Ramcharan 6 6 12 6
               
3 Sam   Smit 1 2 3 1
3 Willemijn   Brouwer 3 3 6 2
3 Casper   Arkesteijn 6 1 7 3
3 Ilse   Groen 2 6 8 4
3 Isabelle   Bakker 4 5 9 5
3 Sjoerd te Nijenhuis 7 4 11 6
3 Simone   Jol 5 10 15 7
3 Rodin de Jong 8 7 15 8
3 Robin   Otterloo 9 8 17 9
3 Stan   Ruijters 10 9 19 10
               
4 Daniek   Hengeveld 1 1 2 1
4 Marit   Wasmus 2 3 5 2
4 Daan   Hilbers 4 2 6 3
4 Floris   Peereboom 3 4 7 4
4 Eefje   Visser 5 6 11 5
4 Tony   Blom 6 5 11 6
               
5 Jisse van der Meer 2 1 3 1
5 Joris   Buters 1 3 4 2
5 Juliette de Haas 3 4 7 3
5 Max   Moesker 5 2 7 4
5 Bob   Boek 4 5 9 5
               
6 Jan Wicher   Sieders 1 1 2 1
6 Biko van Mil 2 2 4 2
6 Hannah van der Meer 3 3 6 3
6 Marijn van Veen 4 5 9 4
6 Gijs   Brouwer 5 4 9 5
6 Max de Wit 6 6 12 6
6 Niels   Oudsen 7 7 14 7
               
7 Hugo   Hoekjen 1 1 2 1

Uitslagen MWW 2014

  31/5 Den Haag 7/6 Spijkenisse 22/6 Maassluis 29/6 Leiden 13/7 Gouda 20/7 Honselersdijk 31/8 Alphen aan den Rijn 7/9 Rijswijk 14/9 Rotterdam 21/9 Lisse
Daisy Blom 14   15 17 18 11     16 15
Iris Arkesteijn 6 3 8 4   3 2 2   2
Luuk van de Sande 11 8   16 14 7 5 19    
Silke van Veen 5       5 2 1 1 14* 13*
Jelle Groen     5 5 11 4   5    
Giovanni Dupon   11 16 11 20 13 22 16   17
Julia Peereboom   10   13 19   24 18   18
Lisa van der Kamp       16 10 10       14
Casper Arkesteijn 9 4 3 8   1 5 6   11
Robin Otterloo 18 17     20 17 10     10
Stan Ruijters 16 19 23 19 23 8 19 15   19
Willemijn Brouwer 2   6 4            
Ilse Groen     8 5 7 10   9    
Simone Jol     16         18    
isabelle bakker       10            
Eefje Visser 10   19 16 9 3 9 10   17
Floris Peereboom   3 3 4 12   7 2   12*
Tony Blom 12   13 18 4 14     15 15
Niels Oudsen   12 17 16 14 11   15 12  
Sem Hennink 2 2 6 3 2 2 6 1 5* 7*
Martin van Wissen     11 11 15 8 16 13   15
Marijn van Veen 12   16   12 5 5 10 12 12
Max de Wit   7                
Gijs Brouwer     2              

*: in hogere categorie

Uitslagen Clubwedstrijden 2014

categorie Naam April Mei Juli September
mini's Luuk van de Sande 2e 3e 1e  
mini's Delano 3e      
mini's Yoelle Griemink 4e      
mini's Daisy Blom 6e 4e 2e 4e
mini's Remy Ramcharan 5e 5e    
mini's Senne te Nijenhuis 7e 6e    
mini's Tim Bennis       1e
mini's Tim Steijger       2e
mini's Senna       3e
mini's/1 Roos de Haas   2e   4e
mini's/1 Jelle Groen 1e 1e 2e 2e
1 Iris Arkesteijn 1e 2e 1e 3e
1 Yentle van der Laan 2e 1e 3e 1e
2 Thijmen Groen 1e 1e 1e 1e
2 Lisa van der Kamp 2e 2e 2e 2e
2 Giovanni Dupon     3e 3e
2 Luca Verhoeven   3e    
2 Julia Peereboom 3e 4e 4e  
2 Yoelle Griemink   5e    
2/3 Ilya     5e 10e
3 Rodin de Jong     1e 1e
3 Casper Arkesteijn 2e 1e 2e 2e
3 Sjoerd te Nijenhuis 1e 3e   7e
3 Willemijn Brouwer 3e      
3 Ilse Groen 4e 2e 3e 3e
3 Isabelle Bakker 5e 4e   4e
3 Stan Ruijters 6e 5e 4e 6e
3 Robin Otterloo   6e   5e
3 Simone Jol 7e 7e 5e 8e
3 Pepijn       9e
4 Marit Wasmus 1e 1e   1e
4 Daniek Hengeveld     1e  
4 Daan Hilbers 2e 2e 3e 3e
4 Luuk Wandel 3e 3e   4e
4 Floris Peereboom 4e 4e 2e 2e
4 Tony Blom 6e 5e 4e  
4 Eefje Visser 5e 6e    
5 Max Moesker 1e 2e    
5 Jisse van der Meer 3e 1e 1e  
5 Juliette de Haas   3e 2e  
5 Sem Hennink   4e 5e  
5 Martin van Wissen 4e 5e 6e 6e
5 Bob Boek     3e 4e
5 Joris Buters 2e   4e 3e
6/7 Jan Wicher Sieders 1e 2e dsq 1e
6/7 Hugo Hoekjen 2e 1e    
6/7 Biko van Mil 3e 3e dsq 2e
6/7 Gijs Brouwer 4e 5e 2e  
6/7 Hannah van der Meer 5e 4e 3e  
6/7 Max de Wit   6e    
6/7 Niels Oudsen 6e 7e    
6/7 Bram Hengeveld (nwl)     1e  
  Coen       5e

Uitslagen KNWU wedstrijden 2014

Uitslagen KNWU wedstrijden 2014

  Piershil Rijswijk Spijkenisse Leiden Alphen ad Rijn Lisse Rotterdam Gouda
Jelle Groen 10/10 8/8   17/17 12/12     12/12
Thijmen Groen 5/15 7/13   5/25 5/16     5/14
Isabelle Bakker                
Sam Smit   10/15         11/15 12/19
Sjoerd te Nijenhuis   8/15 13/17 17/29   9/28   9/19
Casper Arkesteijn   11/15       27/28 8/15 15/19
Ilse Groen 11/12 14/15     16/17     16/19
Stan Ruijters                
Robin Otterloo                
Willemijn Brouwer       27/29        
Daniek Hengeveld   4/26   16/30   7/27 4/27 4/30
Marit Wasmus   16/26 18/37 15/30     15/27 20/30
Daan Hilbers   18/26 22/37 18/30 12/23     23/30
Floris Peereboom   23/26 30/37 26/30 22/23     26/30
Juliette de Haas   17/42 20/51 15/49 18/48 11/42 26/39 6/37
Jisse van der Meer   18/42 26/51 28/49 16/48 12/42 19/39 12/37
Max Moesker   2/42 23/51 8/49 10/48 13/42 12/39 13/37
Joris Buters   13/42 34/51   32/48 25/42 13/39 14/37
Sem Hennink 34/34 40/42 39/51     41/42 38/39  
Marijn van Veen   38/42   46/49       36/37
Jan Wicher Sieders 12/37 8/34 11/49 31/44 23/42 9/33 14/39 6/38
Biko van Mil 10/37 14/34 15/49       17/39 9/38
Hannah van der Meer   29/34   35/44 18/42 26/33 24/39  
Gijs Brouwer   30/34         26/39 28/38
Max de Wit                
Hugo Hoekjen 16/22 8/25 9/31 18/39 19/33 16/40 15/27 8/21

Uitslagen tijdrijden 2014

Categorie Renner PR2009 PR2010 PR2011 PR2012 PR2013 PR2014 April'14 Mei'14 Jun '14 CK 14 jul-14 meerdaagse sept'14
0 Senne te Nijenhuis           3,20       3,20      
0 Daisy Blom           3,17 3,54 3,37 3,27 3,30 3,17    
1 Nora de Haas           3,15   3,27     3,15    
1 Senna de Kok           3,15             3,15
1 Luuk  van de Sande           3,03 3,18 3,21 3,15   3,06 3,10 3,03
1 Jelle Groen           2,58 3,29 3,17 3,09 3,12   3,07 2,58
1 Silke van Veen           2,58       2,58      
1 Roos de Haas           2,54   3,16 3,05 3,02 2,54   2,56
1 Iris Arkesteijn           2,53 3,00   3,06 3,07 2,53   2,55
1 Yentle van der Laan           2,49 2,54     3,07 2,49    
2 Yoelle Griemink           3,28   3,28   3,32 3,28    
2 Remy Ramcharan           3,21 3,35     3,46 3,36   3,21
2 Tim Steijger           3,12             3,12
2 Giovanni Dupon           2,52   3,17   2,58     2,52
2 Lisa van der Kamp           2,52 2,58     3,02 2,57 2,58 2,52
2 Julia Peereboom           2,49 2,54 3,00   3,00 2,54   2,49
2 Thijmen Groen       3,01 2,44 2,34 2,42 2,42 2,40 2,45   2,38 2,34
3 Robin Otterloo           2,52 2,55 2,59 2,54 3,00 3,00 3,00 2,52
3 Stan Ruijters       3,08 2,55 2,49 2,49     3,02 2,51 2,58 2,51
3 Luca Verhoeven       3,03 3,03 2,48 2,48            
3 Simone Jol           2,47 2,48   3,00 2,49 2,47   2,56
3 Sjoerd te Nijenhuis         2,50 2,44       2,51   2,44  
3 Casper Arkesteijn         2,54 2,42 2,43   2,48 2,51 2,44   2,42
3 Willemijn Brouwer         2,51 2,42 2,45 2,48 2,42 2,47 2,43 2,44  
3 Ilse Groen   3,40 3,03 2,53 2,42 2,41 2,47 2,51 2,45 2,41   2,42 2,42
3 Isabelle Bakker         2,38 2,38       2,48     2,39
3 Sam Smit           2,35       2,39   2,35  
3 Rodin de Jong           2,34       2,52 2,47 2,45 2,34
4 Tony Blom           2,45 2,49 2,45 2,50 2,53 2,45    
4 Luuk Wandel       2,46 2,46 2,37 2,37   2,37   2,43   2,39
4 Daan Hilbers   3,17 2,56 2,50 2,48 2,37 2,37   2,43 2,44 2,43 2,46 2,47
4 Eefje Visser   3,21 2,56 2,51 2,48 2,34 2,38   2,48 2,45 2,40 2,34 2,39
4 Floris Peereboom         2,39 2,34 2,37 2,38   2,43 2,37 2,34 2,36
4 Marit Wasmus   3,03 2,42 2,38 2,30 2,26 2,28   2,28 2,34   2,27 2,26
4 Daniek Hengeveld           2,19 2,23   2,27 2,25   2,19 2,19
5 Ilja Lau           3,05         3,15   3,05
5 Luca Postelman           2,57 2,57            
5 Martin van Wissen       3,09 2,42 2,39 2,40   2,49   2,39   2,46
5 Sem Hennink           2,26 2,33   2,31   2,32   2,26
5 Bob Boek         2,27 2,26 2,26   2,29 2,32 2,28   2,26
5 Max Moesker   2,44 2,37 2,30 2,25 2,23 2,23   2,24 2,40 2,24    
5 Juliette de Haas       2,39 2,26 2,18 2,20 2,29 2,18 2,21 2,19   2,18
5 Jisse van der Meer     2,59 2,28 2,20 2,17   2,23 2,17 2,21     2,20
5 Joris Buters       2,44 2,29 2,11 2,20   2,17 2,19 2,17   2,11
6 Niels Oudsen     3,03 2,51 2,46 2,41 2,46   2,50 2,41 2,42   2,44
6 Marijn van Veen           2,31       2,31      
6 Max de Wit         2,37 2,29 2,29     2,41      
6 Gijs Brouwer   2,56 2,47 2,38 2,25 2,19 2,19 2,30   2,38 2,25    
6 Hannah van der Meer   2,58 2,34 2,20 2,14 2,14 2,14 2,24 2,15 2,21     2,18
6 Biko van Mil   2,49 2,45 2,29 2,21 2,10 2,16 2,26 2,16 2,18 2,11   2,10
6 Jan Wicher Sieders 2,44 2,29 2,22 2,16 2,15 2,08 2,13 2,17 2,09 2,08     2,08
7 Coen Jonker           2,37             2,37
7 Hugo Hoekjen   2,42 2,32 2,24 2,13 2,13 2,18     2,14      
7 Bo de Vroege                          
  Myrthe           4,19             4,19
  Pepijn           3,14             3,14
  Tim Bennis           3,03             3,03
                             
Vader Martin van Wissen           2,32             2,32
Vader Sem Hennink           2,32             2,32
Vader Daan Hilbers           2,32             2,32
Vader Hannah en Jisse           2,28             2,28
Vader Floris en Julia           2,27             2,27
Vader Eefje Visser           2,25             2,25
Vader Biko van Mil           2,20             2,20
Vader Nora de Haas           2,20             2,20
Vader Lisa van der Kamp           2,17             2,17
Vader Rodin de Jong           2,14             2,14
Vader Luuk van de Sande           2,09             2,09
Vader Joris Buters           2,08             2,08
Vader Jan Wicher           2,06             2,06
Trainer Diane           2,26             2,26
Trainer Sil           2,12             2,12
Trainer Theo           2,10             2,10
Trainer Edwin           2,01             2,01
U bevindt zich hier: Jeugd Uitslagen