Spartaan winnaar RLAP op eigen parcours

Nadat vorig seizoen in elke deelname gewonnen werd, was de druk hoog voor de mannen op hun thuisbaan. Zou de ongeslagen status in Ride Like A Pro behouden kunnen worden?

2018-04-08 RLAPIn dit concept rijden de renners als ploeg in plaats van individueel en kunnen door middel van sprints punten behaald worden voor de ploeg. De ploeg met de  meeste punten gaat er met de wisselbeker vandoor. De eerste editie van 2018 werd op ons eigen parcours verreden.

Joshua Smit, Joeri van Delft, Guido Smit, Jan Sachtleven en Diederik Thier vormden deze keer de ploeg. Bekijk hier het Winnaars interview na afloop van de koers.

Mark 2e in Omloop Nieuwland

2018-04-08 Nieuwland1Mark van Velthoven wist op 8 april 2e te worden in de Omloop Nieuw- & Sint Joosland voor Amateurs.

Zaterdag werd er een mooie, doch zware semi-klassieker verreden bij TMZ in Nieuwland over maar liefst 100km. Frank Lanting, Jan Sachtleven en Mark van Velthoven stonden namens de Spartaan aan de start. Een omloop met veel open stukken, waar de kans op waaiers erg groot zou zijn.

Lees meer: Mark 2e in Omloop Nieuwland

Schaatsbaan gesloten

gesloten

Nu het niet langer verantwoord is om nog op onze baan te schaatsen, is de baan niet langer geopend.

-- laatst gewijzigd zat 3 maart 19u--

Uitslagen Historie

Historie podiumplaatsen Senioren RWV de Spartaan, incl oud-renners en voormalig Spartaan-renners (ten tijde van uitkomende voor Spartaan).

Dit toont alleen behaalde podia van deze renners in de jaren dat zij voor de Spartaan reden.

-- DIt onderdeel is nog in aanbouw en bevat nu alleen uitslagen t/m 2003--

-- Bijgewerkt t/m 5-9-2018 --

Dikgedrukt = Klassieker, Eindklassement Meerdaagse (alleen A, indien van toepassing) of onze eigen koersen.

Rood = Elite niveau.

Jaar

1

2

3

 2018

Barendrecht (Robert Berk)

Abbenbroek (Jeroen Wesselius)

Nes aan de Amstel (Guido Smit)

Oud-Vossemeer (Robbert Schaap)

Gouda 50+ (Hans Bal)

Gouda (Joeri van Delft)

Lieshout (Robbert Schaap)

Nieuwland (Mark van Velthoven)

Rijsoord (Robert Berk)

Rijswijk (Erik de Niet)

3e et. (Serie 3) Ronde van Haspengouw (Frank Lanting)

DK Weg Ama/SP (Joeri van Delft)

DK Tijd Ama/SP (Diederik Thier)

Katendrecht (Peter Fils)

Noordwijkerhout (Robbert Schaap)

's-Gravendeel (Robert Berk)

Amstelveen (Robbert Schaap)

Rijswijk (Berend Gras)

Heerle (Robert Berk)

4e Etappe Ronde van Haspengouw (Frank Lanting)

Peize (Frank Lanting)

DK Weg Ama/SP (Robbert Schaap)

4e Et. Tour de Lasalle (Robbert Schaap)

Nacht van 's-Gravendeel (Frank Lanting)

Barendrecht (Jeroen Wesselius)

Haamstede (Robert Berk)

 2017

Hierden (Robert Berk)

Standdaarbuiten (Robert Berk)

Elspeet (Robert Berk)

3e Etappe Hel van Petten B (Diederik Thier)

Nispen (Robert Berk)

Waddinxveen (Robert Berk)

Oudenbosch (Robert Berk)

Usquert (Frank Lanting)

DK Tijdrijden (Diederik Thier)

Abbenbroek (Peter Fils)

 2016

Driebergen (Glenn van Nierop)

Nieuwendijk (Glenn van Nierop)

Breda Overa (Glenn van Nierop)

3e Etappe Meertour (Glenn van Nierop)

Waarderpolder 30+ (Tom de Vreede)

DK Weg 30+ (Tom de Vreede)

Maassluis (Tom de Vreede)

Volendam (Tom de Vreede)

Raamsdonksveer (Tom de Vreede)

5e Etappe Meertour (Tom de Vreede)

Nootdorp (Tom de Vreede)

Kruiningen (Tom de Vreede)

Sint Jozef Klassieker (Tom de Vreede)

Sliedrecht  (Ronald Greep)

Omloop Rijswiik (Ronald Greep)

Numansdorp (Robert Berk)

Nispen (Robbert Schaap)

Rilland (Robbert Schaap)

4e Etappe Tour de Lasalle (Robbert Schaap)

Gouda (Robbert Schaap)

Bronneger Bult (Eibert van't Hof)

Hoorn (Glenn van Nierop)

DK Tijdrijden (Glenn van Nierop)

Proloog Meertour (Glenn van Nierop)

4e Etappe Meertour (Henk de Jong)

Numansdorp (Tom de Vreede)

Zeist (Tom de Vreede)

Oudenbosch (Robert Berk)

Pijnacker (Joeri van Delft)

Den Haag (Frank Lanting)

Molenaarsgraaf (Erik de Niet)

1e Etappe Tour de Lasalle (Robbert Schaap)

Zevenhuizen (Robbert Schaap)

Kwintsheul (Robbert Schaap)

Chaam (Robbert Schaap)

Tour de Lasalle B (Diederik Thier)

Delfzijl (Glenn van Nierop)

1e Etappe Hel van Petten (Glenn van Nierop)

Hasselt (Glenn van Nierop)

1e Etappe Tour de Lasalle (Glenn van Nierop)

2e Etappe Tour de Lasalle (Glenn van Nierop)

Rotterdam (Tom de Vreede)

Den Haag (Tom de Vreede)

Zoeterwoude (Tom de Vreede)

Omloop Rijswijk (Tom de Vreede)

Omloop Heidehof (Ronald Greep)

5e Etappe Tour de Lasalle B (Kick Mijlhoff)

Roosendaal (Erik de Niet)

Tour de Lasalle (Robbert Schaap)

Zevenbergen (Robbert Schaap)

Hoogerheide (Robbert Schaap)

 2015

DK Tijdrijden (Glenn van Nierop)

Noordeloos (Glenn van Nierop)

's-Gravendeel (Glenn van Nierop)

Proloog Meertour (Glenn van Nierop)

1e Etappe Tour de Lasalle (Glenn van Nierop)

2e Etappe Tour de Lasalle (Glenn van Nierop)

Tour de Lasalle (Glenn van Nierop)

Ugchelen (Glenn van Nierop)

Hoogerheide (Glenn van Nierop)

's-Gravendeel (Henk de Jong)

4e Etappe Meertour (Henk de Jong)

Amstelveen (Tom de Vreede)

1e Etappe Omloop der Peel (Tom de Vreede)

Omloop der Peel (Tom de Vreede)

1e Etappe Meeertour (Tom de Vreede)

Middelharnis (Tom de Vreede)

4e Etappe Tour de Lasalle (Kick Mijlhoff)

Wageningen (Erik de Niet)

Oud Vossemeer (Robbert Schaap)

Zevenhuizen (Robbert Schaap)

3e Etappe Ronde van Haspengouw (Robbert Schaap)

Zevenbergen (Robbert Schaap)

Maassluis (Robbert Schaap)

Alphen aan den Rijn (Robbert Schaap)

Ameide (Robbert Schaap)

Ronde van Gelderland (Peter Fils)

Ploegenklassement Tour de Lasalle

Ploegenklassement Meertour

Rijswijk (Glenn van Nierop)

3e Etappe Meertour (Glenn van Nierop)

4e Etappe Meertour (Glenn van Nierop)

Meertour (Glenn van Nierop)

Waarderpolder 30+ (Henk de Jong)

Groot Ammers (Henk de Jong)

Veldhoven (Henk de Jong)

Lisse (Tom de Vreede)

NK Weg 30+ (Tom de Vreede)

Omloop Heidehof (Tom de Vreede)

's-Gravenzande (Tom de Vreede)

Berg en Terblijt (Didier Boumans)

Ploegenklassement Omloop der Peel

Oud Gastel (Robert Berk)

Geldrop (Erik de Niet)

5e Etappe Tour de Lasalle (Erik de Niet)

Heerle (Erik de Niet)

Berkel en Roderijs (Erik de Niet)

Heerlerheide (Erik de Niet)

Weesp (Robbert Schaap)

Waddinxveen (Peter Fils)

Ede (Glenn van Nierop)

Alphen aan den Rijn (Glenn van Nierop)

Hoorn (Henk de Jong)

Proloog Meertour (Henk de Jong)

Boxmeer (Henk de Jong)

Dordrecht (Henk de Jong)

Rijsoord (Tom de Vreede)

3e Etappe Omloop der Peel (Wieger van der Schaaf)

Omloop der Peel (Wieger van der Schaaf)

Hilvarenbeek (Robert Berk)

Rossum (Erik de Niet)

Statenkwartier (Erik de Niet)

4e Etappe Tour de Lasalle (Erik de Niet)

Heeswijk Dinther (Robbert Schaap)

Nieuwendijk (Robbert Schaap)

Oudewater (Robbert Schaap)

Lisse (Robbert Schaap)

Ronde van Haspengouw (Robbert Schaap)

Heerle (Mark van Velthoven)

 2014

DK Tijdrijden (Glenn van Nierop)

DK Tijdrijden 30+ (Henk de Jong)

5e Etappe  Meertour (Henk de Jong)

NK Tijrijden 30+ (Henk de Jong)

Statenkwartier (Glenn van Nierop)

Noordeloos (Glenn van Nierop)

Oekel (Rikkie Dijkhuizen)

Steenbergen (Rikkie Dijkhuizen)

Nieuw Vossemeer (Rikkie Dijkhuizen)

Rossum (Rikkie Dijkhuizen)

Veldhoven (Rikkie Dijkhuizen)

Voorhout (Rikkie Dijkhuizen)

Heerlerheide (Erik de Niet)

Weesp (Robbert Schaap)

Den Haag (Robbert Schaap)

Nieuwendijk (Robbert Schaap)

Pijnacker (Robbert Schaap)

's-Gravendeel (Robbert Schaap)

Roosendaal (Robbert Schaap)

Oudenbosch (Jeroen Wesselius)

2e Etappe Omloop der Peel (Glenn van Nierop)

Omloop der Peel (Glenn van Nierop)

Maassluis (Henk de Jong)

Baarn (Henk de Jong)

Berlare, B (Rikkie Dijkhuizen)

Waddinveen (Rikkie Dijkhuizen)

NK Weg 30+ (Rikkie Dijkhuizen)

Nieuwendijk (Rikkie Dijkhuizen)

Pijnacker (Rikkie Dijkhuizen)

GP Romilly (Erik de Niet)

Berg en Terblijt (Erik de Niet)

2e Etappe Omloop der Peel (Robbert Schaap)

4e Etappe Meertour (Robbert Schaap)

Meertour (Robbert Schaap)

1e Etappe Tour de Lasalle (Robbert Schaap)

2e Etappe Tour de Lasalle (Robbert Schaap)

Ede (Robbert Schaap)

Dordrecht (Robbert Schaap)

Rotterdam (Robbert Schaap)

Rossum (Robbert Schaap)

Tour de Lasalle (Robbert Schaap)

Giessenburg (Robbert Schaap)

Nootdorp (Robbert Schaap)

Baarn (Robbert Schaap)

Oekel (Jeroen Wesselius)

Giessenburg (Jeroen Wesselius)

Den Haag (Peter Fils)

Rijssenhout (Peter Fils)

Ploegenklassement Omloop der Peel

Amstelveen (Glenn van Nierop)

Mill (Glenn van Nierop)

Liessel (Glenn van Nierop)

Someren-Peer-Someren (Glenn van Nierop)

Edam-Volendam (Henk de Jong)

Heerle (Henk de Jong)

Waarderpolder 30+ (Rikkie Dijkhuizen)

Rijswijk (Rikkie Dijkhuizen)

Lekkerkerk (Rikkie Dijkhuizen)

Maasdijk (Rikkie Dijkhuizen)

Statenkwartier (Wieger van der Schaaf)

Zevenbergen (Erik de Niet)

2e Etappe Meertour (Jeroen Wesselius)

 2013

Omloop Hoekse Waard (Robbert Schaap)

Gouda (Hans Bal)

Rijswijk (Peter Fils)

DK 60+ (Jaap Spoor)

DK Tijdrijden (Robbert Schaap)

Gouda (Robbert Schaap)

Delft (Lenn Harrevelt)

Wageningen (Erik de Niet)

3e Etappe Ronde Gaumaise (Erik de Niet)

Gouda (Erik de Niet)

Roosendaal (Erik de Niet)

Amstelveen (Robbert Schaap)

Lisse (Robbert Schaap)

Sloten (Hans Bal)

Rotterdam (Peter Fils)

 2012

Spaarndam 30+ (Jeroen Wesselius)

RK Veldrijden 40+ (Jan Gudde)

Heerle (Robbert Schaap)

Waarderpolder 30+ (Jeroen Wesselius)

3e Etappe Ronde Gaumaise (Erik de Niet)

Hoorn (Robbert Schaap)

NSK (Robbert Schaap)

DK 30+ (Jeroen Wesselius)

Nes aan de Amstel (Jeroen Wesselius)

DK Tijdrijden spk (Christian Lentz)

 2011

DK Tijdrijden 40+ (Christian Lentz) Sloten (Hans Bal)  

 2010

 

DK 50+ (Henri Spijkers)

RK Veldrijden (Jan Gudde)

Vlaardingen (Peter Fils)

Sloten 50+ (Henri Spijkers)

Rijswijk (Arjen Hoogenboom)

 2009

 Gouda (Ard Koeleman)

 

Vijfhuizen 40+ (Henri Spijkers)

Sloten 40+ (Arjen Hoogenboom)

Zeeland Classic (Arjen Hoogenboom)

 2008

Dordrecht (Ard Koeleman)

RK Veldrijden (Jan Gudde)

Waarderpolder (Floris van der Bas)

Zaandam 40+ (Arjen Hoogenboom)

Zaandam 40+ (Henri Spijkers)

Spaarndam (Peter Fils)

Waarderpolder (Peter Fils)

Amersfoort (Peter Fils)

Aalten 50+ (Willem Hus)

Krommenie (Willem Hus)

Hengelo (Willem Hus)

Schiedam (Willem Hus)

Munnikenland 50+ (Willem Hus)

 2007

Rijswijk (Arjen Hoogenboom)

Zoeterwoude (Floris van der Bas)

Vlaardingen (Arjen Hoogenboom)

 

 2006

Gouda (Jan Gudde) DK (Arjen Hoogenboom)

Waarderpolder (Peter Fils)

Amstelveen (Peter Fils)

Stolwijk (Peter Fils)

 2005

DK Tijdrijden 40+ (Christian Lentz)

Rijsoord (Lenn Harrevelt)

Schiedam (Lenn Harrevelt)

 2004

Haaften (Peter Fils)

Boxtel (Peter Fils)

Eibergen 40+ (Christian Lentz)

 

Uithoorn (Peter Fils)

DK (Arjen Hoogenboom)

 2003

  Raalte 40+ (Christian Lentz)  

 2002

 

Culemborg (Peter Fils)  

 2001

Wijk bij Duurstede (Peter Fils)

Hierden (Peter Fils)

   

 2000

Wijk bij Duurstede (Peter Fils)

  Uitgeest (Peter Fils)

 1998

 

  Statenkwartier (Peter Fils)

 1997

Polsbroek (Peter Fils)

   

 1994 

Omloop Alblasserwaard (Leon Rotteveel)

   

 1989

 

  Katendrecht (Edwin Vrauwdeunt)

 Jaar

2 3

Inschrijving 5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse geopend

1k0-1De inschrijving voor de 5e editie van de Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse is geopend!
Inschrijven kan via http://jeugdmeerdaagse.nl/inschrijven/

Van 29 juni t/m 1 juli zal er weer op uiteenlopende en uitdagende parcoursen strijd geleverd worden door alle jeugdige deelnemers.

Lees meer: Inschrijving 5e Internationale Rijswijkse Jeugdmeerdaagse geopend

Kevin naar Team Wasp!

kevin wasp

Kevin Hulsker, die afgelopen seizoen na de overstap vanuit de Junioren zijn 1e jaar als amateur beleefde, zal komend seizoen doorstromen als belofte naar Team Wasp.

De hardrijder, annex tijdrijder eindigde afgelopen seizoen sterk met een 18e plaats op het NSK. Verder werd hij onder meer 8e op het DK Tijdrijden voor Amateurs/Sportklasse en maakte hij deel uit van de A-ploeg tijdens het afgelopen NCK.

Wij wensen hem veel succes bij wasp!

 

Massage bij Massagepraktijk Hensing in de Winter alleen op afspraak

Massagepraktijk-Hensing

Het winterseizoen is weer ingegaan, dit houdt in dat de masseur tot de eerstvolgende ZAC in 2018 alleen op afspraak nog naar de Spartaan komt.
whatsapp-logo

 Afspraken maken kan nu ook via  Whatsapp:
  06 835 34 851

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
http://massagepraktijkhensing.com

U bevindt zich hier: Renners Nieuws