Onze Renners

 

Dit onderdeel is nog in aanbouw. Archieven momenteel ontsloten t/m 2003 terug. Aanvullingen mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

-- laatst bijgewerkt op 20-02-2018 --

 
Categorie/RennerBijnaamRenner sinds Podium
       
ELITE/BELOFTE      
BERK, Robert    2003

1e Aalten (2003), Hoogland (2009), Rotterdam (2011), Numansdorp (2016), Hierden (2017), Standdaarbuiten (2017), Elspeet (2017)

2e Rengers Junioren-2 daagse (2004), Oud Gastel (2008), DK Zuid-Holland (2008), Huijbergen (2009), Waddinxveen (2010), Lexmond (2012), Bruinisse (2014), Oud Gastel (2015), Oudenbosch (2016), Nispen (2017)

3e Rhoon (2012), Amersfoort (2013), Hilvarenbeek (2015), Waddinxveen (2017), Oudenbosch (2017)

HULSKER, Kevin  King Kef  2014  
       
AMATEUR      
DELFT, Joeri van  Thomas  2005 2e Rotterdam (2009), Pijnacker (2016)
GRAS, Berend    2017  
GUDDE, Jan    2006

1e Gouda (2006), RK Veldrijden (2008)

2e RK Veldrijden 40+ (2010), RK Veldrijden 40+ (2012)

KOELEMAN, Ard    2007

1e Dordrecht (2009), Gouda (2009)

LANTING, Frank    2015

2e Den Haag (2016)

3e Usquert (2017)

MIJLHOFF, Kick Obelix, Tank, Brommer  2012

1e 4e Etappe Tour de Lasalle (2015)

3e 5e Etappe Tour de Lasalle B (2016)

NIET, Erik de    20040

1e Heerlerheide (2014), Wageningen (2015)

2e GP Romilly (2014), Berg en Terblijt (2014), Geldrop (2015), 5e Etappe Tour de Lasalle (2015), Heerle  (2015), Berkel en Roderijs (2015), Heerlerheide (2015), Molenaarsgraaf (2016)

3e 3e Etappe Ronde Gaumaise (2012), Wageningen (2013), 3e Etappe Gaumaise (2013), Gouda (2013), Roosendaal (2013), Zevenbergen (2014), Rossum (2015), Statenkwartier (2015), 4e Etappe Tour de Lasalle (2015), Roosendaal (2016)

NIJDAM, Jesse    2018  
NUNSPEET, Mike van Mighty Mike  2011 3e Gouda (2014), Poeldijk (2015)
RUECK, Boy    2008

1e Oud Beijerland (2008)

2e Vreeswijk (2009)

3e Massluis (2008)

SACHTLEVEN, Jan    2012  
SCHAAP, Robbert Lucky Luke  2007

1e Hoekse Waard (2013), Weesp (2014), Den Haag (2014), Nieuwendijk (2014), Pijnacker (2014), 's-Gravendeel (2014), Roosendaal (2014), Oud Vossemeer (2015), Zevenhuizen (2015), 3e Etappe Ronde van Haspengouw (2015), Zevenbergen (2015), Maassluis (2015), Alphen aan den Rijn (2015), Ameide (2015), Nispen (2016), Rilland (2016), 4e Etappe Tour de Lasalle (2016), Gouda (2016)

2e Hank (2008), Heerle (2012), DK Tijdrijden (2013), Gouda (2013), 2e Etappe Omloop der Peel (2014), 4e Etappe Meertour (2014), Meertour (2014) 1e Etappe Tour de Lasalle (2014), 2e Etappe Tour de Lasalle (2014), Ede (2014), Dordrecht (2014), Weesp (2015), 1e Etappe Tour de Lasalle (2016), Zevenhuizen (2016), Kwintsheul (2016), Chaam (2016)

3e Vijfhuizen (2010), Hoorn (2012), NSK (2012), Amstelveen (2013), Lisse (2013), Rotterdam (2014), Rossum (2014), Tour de Lasalle (2014), Giessenburg (2014), Nootdorp (2014), Baarn (2014), Heeswijk Dinther (2015), Nieuwendijk (2015), Oudewater (2015), Lisse (2015), Ronde van Haspengouw (2015), Tour de Lasalle (2016), Zevenbergen (2016), Hoogerheide (2016)

THIER, Diederik    2013

1e 3e Etappe Hel van Petten B (2017)

2e Tour de Lasalle B (2016)

3e DK Tijdrijden (2017)

VELTHOVEN, Mark van Waggelaar, het Jack  2014 3e Heerle (2015)
WESSELIUS, Jeroen Tusselius, Bromsnor  2003

1e Spaarndam 30+ (2012), Oudenbosch (2014)

2e Hoekse Waard (2009), Gouda (2009), Waarderpolder 30+ (2012), Oekel (2014), Giessenburg (2014)

3e Ronde van Midden-Nederland (2003), Tilburg (2005), DK 30+ (2012), Nes aan de Amstel (2012), 2e Etappe Meertour (2014)

       
SPORTKLASSE      
BAL, Hans    2003

1e Ede (2004), Almelo 40+ (2006), Lage Zwaluwe (2007), Gouda (2013)

2e Hoogland (2006), Krommenie (2006), Hazerswoude (2006), 's-Gravendeel (2007), Sloten (2011)

3e 's-Gravendeel (2006), Waarderpolder 40+ (2006), Gouda (2008), Sloten (2013)

BAS, Floris van der    2007  2e Zoeterwoude (2007), Waarderpolder (2008)
BEELEN, Peter van    2006  1e Stolwijk (2006)
BEKKER, Pieter    2018  
BREEJEN, Vincent den    2004

 

FILS, Peter Hamster, de Omvangrijke  1997

1e Polsbroek (1997), Wijk bij Duurstede (2000), Wijk bij Duurstede (2001), Hierden (2001), Haaften (2004), Boxtel (2004), Rijswijk (2013), Ronde van Gelderland (2015),

2e Culemborg (2002), Spaarndam (2009), Den Haag (2009), Rotterdam (2013), Den Haag (2014), Rijssenhout (2014), Waddinxveen (2015)

3e Statenkwartier (1998), Uitgeest (2000), Uithoorn (2004), Waarderpolder (2006), Amstelveen (2006), Stolwijk (2006), Spaarndam (2008), Waarderpolder (2008), Amersfoort (2008), Sleeuwijk (2009), Sloten 40+ (2010), Vlaardingen (2010), Abbenbroek (2017)

GREEP, Raymond    2016  
HENSING, Xander    2016  
HOF, Eibert van't Getallenman  2014 1e Bronneger Bult (2016)
HOOGENBOOM, Arjen  de Vos  2004

1e Rijswijk (2007)

2e DK (2006), Vlaardingen (2007), Zaandam 40+ (2008)

3e DK (2004), Sloten 40+ (2009), Zeeland Classic (2009), Rijswijk (2010)

KOLSTERS, Peter    2017  
LAND, Harmen    2017  
LEEUW, Don de The Doc  2008  
LENTZ, Christian    2003

1e Eibergen 40+ (2004), DK Tijdrijden 40+ (2005), DK Tijdrijden 40+ (2011), DK Tijdrijden Spk (2012)

2e Raalte 40+ (2003)

MAREL, Jeffrey van der    2016  
MOOK, André  Mr. Zwift  2007  
NEELEMAN, Jako    2018  
OUDSHOORN, Louis    2003  
PLöNES, Marc    2012  
RHIJN, Robert van    2011  
RIETBROEK, Ralph    2015  
SCHRADER, Peter Bokito  2010  
SEMMELING, Marc    2012  
SIGHEM, Paul van    2017  
SMIT, Guido    2013  
SPEKMAN, Brent    2017  
SPOOR, Jaap    2011 1e DK 60+ (2013)
VLOT, John    2015

 

VRAUWDEUNT, Edwin Schildpad  2003

2e Waddinxveen (2004), Papendrecht 40+ (2008), Lexmond (2010), Sloten 40+ (2011)

3e Lisse (2003), Rotterdam (2004), DK Tijdrijden 40+ (2011)

WALRECHT, Arnoud    2015  
WEBER, Eric    2005  
WEIDE, Mark van der    2008  
WIERINGA, Jeroen    2004  
ZWIENINK, Sander    2018  
U bevindt zich hier: Renners Onze renners