Categorie 5 uitslagen

Eindklassement na de vierde en laatste etappe (rit in lijn, zondag)

Algemeen klassement Jongens 

Algemeen klassement Meisjes

Sprintklassement

Trui geel Fixplan  Trui Roze Bouwstad  trui groen Tacx 
1. Smit, Erwin 59:51 1. Nooijen, Lieke 1:00:46  1. Kool, Tristan 49
2. Kool, Tristan 59:56 2. de Jonge, Sanne 1:01:04  2. Smit, Erwin 33
3. Buters, Joris 1:00:15 3. Hartog, Larissa 1:01:08  3. van Hoften, Levi 32
4. de Groot, Mark 1:00:23 4. van Rooijen, Eline 1:01:11  4. de Groot, Mark 21
5. Romers, Boris 1:00:59 5. de Haas, Juliette 1:01:14  5. Lagendijk, Elian 10
6. van Hoften, Levi 1:01:08 6. Kloese, Rose z.t.  6. van der Drift, Twan 10
7. Roelen, Jaap 1:01:20 7. v/d Meer, Jisse 1:01:15  7. Buters, Joris 10
8. v/d Drift, Twan 1:01:22 8. Stolze, Judith 1:01:32  8. Hartog, Larissa 5
9. Seldenthuis, Lars 1:01:23 9. Romers, Piene 1:01:33  9. Stolze, Judith 4
10. Lagendijk, Elian 1:01:25 10. Ebbinge, Isolde 1:03:59 10. van Rooijen, Eline 4
11. Zwaans, Ivo 1:01:26     11. Romers, Boris 3
12. Moesker, Max 1:01:30     12. Kloese, Rose 3
13. v/d Berg, Axel z.t     13. de Haas, Juliette 3
14. van Izerloo, Beau 1:01:34     14. Nooijen, Lieke 3
15. Bronder, Bart z.t.     15. Roelen, Jaap  
16. Huenders, Lance 1:01:39     16.  
17. Ensing, Luuk 1:02:02     17.  
18. Hennink, Sem 1:04:11     18.  
19. Erftemeijer, Davey 1:06:35     19.  
20. van Veen, Marijn 1:08:49     20.  
21. v/d Voort, Tim gn tijd     21.  

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 15 km)
                    2e Criterium te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  76 van Hoften, Levi          JvR De Batauwers         J     24:27
  2  84 Nooijen, Lieke            WSV Emmen                M    z.t.
  3  90 Smit, Erwin               HRTC Hoorn               J    z.t.
  4  81 Kool, Tristan             ZWC-DTS                  J    z.t.
  5  88 van Rooijen, Eline        WTC Woerden              M    z.t.
  6  91 Stolze, Judith            Westland Wil Vooruit     M    z.t.
  7  68 van der Drift, Twan       Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  8  96 de Groot, Mark            RMCD De Coureur          J    z.t.
  9  89 Seldenthuis, Lars         RWC Ahoy                 J    z.t.
 10  87 Romers, Boris             PRC Delta                J    z.t.
 11  74 Hartog, Larissa           Westland Wil Vooruit     M    z.t.
 12  95 Moesker, Max              RWV De Spartaan          J    z.t.
 13  73 de Haas, Juliette         RWV De Pedaalridders     M    z.t.
 14  80 Kloese, Rose              WSV Emmen                M    z.t.
 15  85 Roelen, Jaap              WV De Jonge Renner       J    z.t.
 16  65 van den Berg, Axel        WV Eemland               J    z.t.
 17  82 Lagendijk, Elian          WV Avanti                J    z.t.
 18  79 de Jonge, Sanne           WSV Emmen                M    z.t.
 19  70 Ensing, Luuk              HRTC D.O.K.              J    z.t.
 20  67 Buters, Joris             RWV De Spartaan          J    z.t.
 21  83 van der Meer, Jisse       RWV De Spartaan          M    z.t.
 22  77 Huenders, Lance           ZWC-DTS                  J    z.t.
 23  78 van Izerloo, Beau         DRC De Mol               J    z.t.
 24  94 Zwaans, Ivo               HRTC D.O.K.              J    z.t.
 25  69 Ebbinge, Isolde           WSV Emmen                M    z.t.
 26  75 Hennink, Sem              RWV De Spartaan          J    z.t.
 27  71 Erftemeijer, Davey        RWC Ahoy                 J    z.t.
 28  86 Romers, Piene             PRC Delta                M    z.t.
 29  66 Bronder, Bart             PRC Delta                J    z.t.
 30  92 van Veen, Marijn          RWV De Spartaan          J     26:27     2:00
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.810 km/u 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                          Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   76 van Hoften, Levi             5      5
  1   84 Nooijen, Lieke               5      5
  3   88 van Rooijen, Eline           4      4
  3   90 Smit, Erwin                  4      4
  5   81 Kool, Tristan                3      3
  5   91 Stolze, Judith               3      3
  7   68 van der Drift, Twan          2      2
  7   74 Hartog, Larissa              2      2
  9   73 de Haas, Juliette            1      1
  9   96 de Groot, Mark               1      1
                                  -----
                     Totalen         30
                                  =====
 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

 

                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 5
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- Totaal
  1   81 Kool, Tristan               30     7     5     7     49
  2   90 Smit, Erwin                 21     5     4     3     33
  3   76 van Hoften, Levi             2    10    10    10     32
  4   96 de Groot, Mark              13     3           5     21
  5   82 Lagendijk, Elian             4           2     4     10
  6   68 van der Drift, Twan          1           7     2     10
  7   67 Buters, Joris               10                       10
  8   74 Hartog, Larissa              4                 1      5
  9   91 Stolze, Judith               1           3            4
 10   88 van Rooijen, Eline                 4                  4
 11   87 Romers, Boris                2           1            3
 12   80 Kloese, Rose                 2     1                  3
 13   73 de Haas, Juliette            3                        3
 13   84 Nooijen, Lieke               3                        3
 15   85 Roelen, Jaap                       2                  2
                                  ----- ----- ----- -----
                     Totalen         96    32    32    32
                                  ===== ===== ===== =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

              Uitslag 3e Etappe (Individuele tijdrit over 3,5 km)
                       Tijdrit te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    Smit, Erwin               J  90        4:41.79                44.714
  2    Kool, Tristan             J  81        4:43.70        1.91    44.413
  3    Nooijen, Lieke            M  84        4:44.53        2.74    44.284
  4    Buters, Joris             J  67        4:45.85        4.06    44.079
  5    Romers, Boris             J  87        4:48.88        7.09    43.617
  6    de Groot, Mark            J  96        4:56.28       14.49    42.527
  7    de Jonge, Sanne           M  79        4:59.27       17.48    42.102
  8    Kloese, Rose              M  80        4:59.96       18.17    42.006
  9    van Rooijen, Eline        M  88        5:01.00       19.21    41.860
 10    de Haas, Juliette         M  73        5:02.22       20.43    41.691
 11    van Hoften, Levi          J  76        5:03.21       21.42    41.555
 12    Hartog, Larissa           M  74        5:03.53       21.74    41.512
 13    van der Meer, Jisse       M  83        5:03.72       21.93    41.486
 14    Roelen, Jaap              J  85        5:04.22       22.43    41.417
 15    Ebbinge, Isolde           M  69        5:08.59       26.80    40.831
 16    Seldenthuis, Lars         J  89        5:10.72       28.93    40.551
 17    Zwaans, Ivo               J  94        5:11.16       29.37    40.494
 18    Lagendijk, Elian          J  82        5:11.57       29.78    40.440
 19    van der Drift, Twan       J  68        5:11.81       30.02    40.409
 20    van den Berg, Axel        J  65        5:16.66       34.87    39.790
 21    Moesker, Max              J  95        5:17.05       35.26    39.741
 22    Erftemeijer, Davey        J  71        5:18.16       36.37    39.603
 23    Bronder, Bart             J  66        5:18.62       36.83    39.546
 24    Romers, Piene             M  86        5:19.31       37.52    39.460
 25    van Izerloo, Beau         J  78        5:19.47       37.68    39.440
 26    Huenders, Lance           J  77        5:20.61       38.82    39.300
 27    Hennink, Sem              J  75        5:21.81       40.02    39.154
 28    Stolze, Judith            M  91        5:22.88       41.09    39.024
 29    van Veen, Marijn          J  92        5:26.23       44.44    38.623
 30    Ensing, Luuk              J  70        5:38.48       56.69    37.225
Uit de wedstrijd:
       van der Voort, Tim        J  93   Niet gestart

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                   Uitslag 2e Etappe (Criterium over 19,5 km)
                    1e Criterium te Rijswijk op 5 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  90 Smit, Erwin               HRTC Hoorn               J     30:06
  2  81 Kool, Tristan             ZWC-DTS                  J    z.t.
  3  96 de Groot, Mark            RMCD De Coureur          J     30:17     0:11
  4  67 Buters, Joris             RWV De Spartaan          J     30:18     0:12
  5  79 de Jonge, Sanne           WSV Emmen                M     30:58     0:52
  6  74 Hartog, Larissa           Westland Wil Vooruit     M    z.t.
  7  76 van Hoften, Levi          JvR De Batauwers         J    z.t.
  8  84 Nooijen, Lieke            WSV Emmen                M    z.t.
  9  87 Romers, Boris             PRC Delta                J    z.t.
 10  91 Stolze, Judith            Westland Wil Vooruit     M    z.t.
 11  65 van den Berg, Axel        WV Eemland               J    z.t.
 12  83 van der Meer, Jisse       RWV De Spartaan          M    z.t.
 13  88 van Rooijen, Eline        WTC Woerden              M    z.t.
 14  95 Moesker, Max              RWV De Spartaan          J    z.t.
 15  82 Lagendijk, Elian          WV Avanti                J    z.t.
 16  73 de Haas, Juliette         RWV De Pedaalridders     M    z.t.
 17  94 Zwaans, Ivo               HRTC D.O.K.              J    z.t.
 18  80 Kloese, Rose              WSV Emmen                M    z.t.
 19  85 Roelen, Jaap              WV De Jonge Renner       J    z.t.
 20  89 Seldenthuis, Lars         RWC Ahoy                 J    z.t.
 21  68 van der Drift, Twan       Westland Wil Vooruit     J    z.t.
 22  86 Romers, Piene             PRC Delta                M    z.t.
 23  77 Huenders, Lance           ZWC-DTS                  J    z.t.
 24  78 van Izerloo, Beau         DRC De Mol               J    z.t.
 25  66 Bronder, Bart             PRC Delta                J    z.t.
 26  70 Ensing, Luuk              HRTC D.O.K.              J     31:04     0:58
 27  75 Hennink, Sem              RWV De Spartaan          J     33:34     3:28
 28  69 Ebbinge, Isolde           WSV Emmen                M    z.t.
 29  93 van der Voort, Tim        Westland Wil Vooruiy     J     36:04     5:58
 30  71 Erftemeijer, Davey        RWC Ahoy                 J    z.t.
 31  92 van Veen, Marijn          RWV De Spartaan          J    z.t.Uit de wedstrijd:
     72 Groot, Lex                HRTC D.O.K.              J Niet gestart
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.870 km/u

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 5
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal
  1   81 Kool, Tristan               10    10    10     30
  2   90 Smit, Erwin                  7     7     7     21
  3   96 de Groot, Mark               5     4     4     13
  4   67 Buters, Joris                      5     5     10
  5   74 Hartog, Larissa                    1     3      4
  6   82 Lagendijk, Elian             4                  4
  7   84 Nooijen, Lieke                     3            3
  8   73 de Haas, Juliette            3                  3
  9   87 Romers, Boris                            2      2
 10   80 Kloese, Rose                       2            2
 11   76 van Hoften, Levi             2                  2
 12   68 van der Drift, Twan                      1      1
 13   91 Stolze, Judith               1                  1
                                  ----- ----- -----
                     Totalen         32    32    32
                                  ===== ===== =====

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                          Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   79 de Jonge, Sanne              5      5
  1   90 Smit, Erwin                  5      5
  3   74 Hartog, Larissa              4      4
  3   81 Kool, Tristan                4      4
  5   84 Nooijen, Lieke               3      3
  5   96 de Groot, Mark               3      3
  7   67 Buters, Joris                2      2
  7   91 Stolze, Judith               2      2
  9   76 van Hoften, Levi             1      1
  9   83 van der Meer, Jisse          1      1
                                  -----
                     Totalen         30
                                  =====

 1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

              Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 0,5 km)
                       Proloog te Rijswijk op 4 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    Nooijen, Lieke            M  84          45.52                39.543
  2    de Jonge, Sanne           M  79          45.91        0.39    39.207
  3    van Hoften, Levi          J  76          46.02        0.50    39.113
  4    Romers, Boris             J  87          46.05        0.53    39.088
  5    Smit, Erwin               J  90          46.67        1.15    38.569
  6    Hartog, Larissa           M  74          46.82        1.30    38.445
  7    Erftemeijer, Davey        J  71          46.94        1.42    38.347
  8    de Groot, Mark            J  96          47.30        1.78    38.055
  9    Buters, Joris             J  67          47.47        1.95    37.919
 10    Kool, Tristan             J  81          47.80        2.28    37.657
 11    van der Drift, Twan       J  68          48.18        2.66    37.360
 12    Moesker, Max              J  95          48.29        2.77    37.275
 13    van der Meer, Jisse       M  83          48.37        2.85    37.213
 14    de Haas, Juliette         M  73          48.50        2.98    37.113
 15    Seldenthuis, Lars         J  89          48.98        3.46    36.750
 16    van Rooijen, Eline        M  88          49.32        3.80    36.496
 17    Romers, Piene             M  86          49.34        3.82    36.482
 18    Lagendijk, Elian          J  82          49.35        3.83    36.474
 19    Groot, Lex                J  72          49.62        4.10    36.276
 20    Hennink, Sem              J  75          49.66        4.14    36.246
 21    van den Berg, Axel        J  65          49.68        4.16    36.232
 22    van Izerloo, Beau         J  78          50.35        4.83    35.750
 23    Ebbinge, Isolde           M  69          50.80        5.28    35.433
 24    Zwaans, Ivo               J  94          50.81        5.29    35.426
 25    Kloese, Rose              M  80          50.86        5.34    35.391
 26    Stolze, Judith            M  91          50.96        5.44    35.322
 27    Roelen, Jaap              J  85          51.40        5.88    35.019
 28    Bronder, Bart             J  66          51.52        6.00    34.938
 29    van Veen, Marijn          J  92          52.99        7.47    33.969
 30    Ensing, Luuk              J  70          53.17        7.65    33.854
 31    Huenders, Lance           J  77          54.32        8.80    33.137
 32    van der Voort, Tim        J  93          55.23        9.71    32.591
U bevindt zich hier: Jeugd Uitslagen Categorie 5 uitslagen