7e Ploegen tijdrit

Categorie 1
Uitslag Naam Verening j/m Tijd
1 Thomas Huitema Meteoor j 2:33,01
2 Thijmen van Luling LRTV Swift j 2:41,83
3 Iris Arkesteijn RWV de Spartaan m 2:44,88
4 Max van Lincel LRTV Swift j 2:46,42
5 Tim Bennis RWV de Spartaan j 2:49,77
6 Jelle Groen RWV de Spartaan j 2:50,76
7 Siem van Smoorenburg Uithoornse WTC j 2:53,34
8 Mees Bassa GRC Jan van Arckel j 2:57,09
9 Maud van Izerloo DRC de Mol m 3:01,54
10 Senna de Kok RWV de Spartaan m 3:03,84
11 Daniel Weeder LRTV Swift j 3:06,05

Categorie 2-3-4
Uitslag Ploeg Rugnummers Tijd
1 RWC Ahoy C 11-14 09:23,08
2 Westland Wil Vooruit C 21-24 09:25,19
3 Meteoor C 55-58 09:28,09
4 RWV de Spartaan C 1-4 09:54,67
5 RWC Ahoy D 15-18 09:56,14
6 Jan van Arckel C 41-44 09:57,04
7 RCMD de Coureur C 31-34 10:08,92
8 WV Avanti C 51-54 10:31,90
9 RWV de Spartaan D 5-8 10:36,62
10 Jan van Arckel D 45-48 10:51,94

Categorie 5-6-7
 Uitslag Ploeg  Rugnummers  Tijd 
1 RWC Ahoy A   11-14  14:28,34
WV Avanti A  51-54  14:53,80
Swift A   41-44  15:01,11
4 RWV de Spartaan A 1-4  15:03,67
5 Het Snelle Wiel A 81-84  15:15,21
6 RWC Ahoy B 15-18  15:22,40
7 Westland Wil Vooruit B 25-28  15:29,42
8 DRC De Mol A 31-34  15:32,38
9 Meteoor A 55-58  15:51,98
10 Westland Wil Vooruit A 21-24  15:55,56
11 Swift B 45-48  16:22,04
12 DRC De Mol B 35-38  16:28,30
13 Jan van Arckel A 59-62  16:33,32
14 RWV de Spartaan B 5-8  16:46,81

Uitslagen tijdrijden 2015

CategorieRennerPR2010PR2011PR2012PR2013PR2014April'15Juni'159 Juli"Ploegentijdrit"CK 17-9 
1 Yaro Fransen                   3,16
1 Senne te Nijenhuis         3,20          
1 Daisy Blom         3,17 3,53 3,23 3,23    
1 Senna de Kok         3,15   3,08 3,05 3,03,84 3,08
1 Tim Bennis         3,03 3,17 3,03   2,49,77 2,52
1 Iris Arkesteijn         2,53 3,08 2,49 2,50 2,44,88 2,42
2 Daan               2,38    
2 Marloes Buters             3,00      
2 Nora de Haas         3,15   3,10     3,07
2 Luuk van de Sande         3,03          
2 Jelle Groen         2,58 3,23 3,00 2,58 2,50,76 2,51
2 Silke van Veen         2,58          
2 Roos de Haas         2,54 3,00 2,51 2,56    2,47
2 Yentle van der Laan         2,49 3,01 2,51 2,48    2,43
2 Max van den Ende                   2,49
3 Giorgio Biswane                   3,11
3 Jay               3,44    
3 Yoelle Griemink         3,28          
3 Remy Ramcharan         3,21          
3 Tim Steijger         3,12 3,05 3,00 2,46   2,54
3 Lisa van der Kamp         2,52 3,08 2,45 2,47   2,39
3 Giovanni Dupon         2,52   2,56 2,51   2,54
3 Julia Peereboom         2,49 3,04   2,53   2,46
3 Thijmen Groen     3,01 2,44 2,34 2,55   2,32   2,31
4 Pepijn van der Meer         3,14          
4 Robin Otterloo         2,52 2,59 2,47 2,42    
4 Stan Ruijters     3,08 2,55 2,49 3,01   2,52   2,43
4 Luca Verhoeven     3,03 3,03 2,48          
4 Simone Jol         2,47 3,09 2,49     2,49
4 Sjoerd te Nijenhuis       2,50 2,44 2,49 2,36 2,47   2,33
4 Casper Arkesteijn       2,54 2,42   2,46 2,50    
4 Ilse Groen 3,40 3,03 2,53 2,42 2,41 3,06 2,39 2,39   2,40
4 Isabelle Bakker       2,38 2,38 2,46       2,32
4 Sam Smit         2,35          
4 Rodin de Jong         2,34     2,42   2,32
5 Alexander Janssen             2,50      
5 Myrthe van der Meer         4,19          
5 Tony Blom         2,45          
5 Daan Hilbers 3,17 2,56 2,50 2,48 2,37 2,49 2,35 2,38   2,34
5 Luuk Wandel     2,46 2,46 2,37   2,37     2,32
5 Floris Peereboom       2,39 2,34 2,47   2,36   2,35
5 Eefje Visser 3,21 2,56 2,51 2,48 2,34 2,41 2,30 2,31    
5 Daniek Hengeveld         2,19 2,21 2,15 2,21   2,17
5 Hugo Brandwagt                   2,42
5 Triston van der Schans                   2,44
6 Ilja Lau         3,05   3,00      
6 Luca Postelman         2,57          
6 Martin van Wissen     3,09 2,42 2,39          
6 Bob Boek       2,27 2,26 2,29   2,29   2,19
6 Sem Hennink         2,26   2,22 2,34   2,19
6 Max Moesker 2,44 2,37 2,30 2,25 2,23          
6 Juliette de Haas     2,39 2,26 2,18 2,30 2,19 2,22    
6 Jisse van der Meer   2,59 2,28 2,20 2,17   2,22     2,21
6 Joris Buters     2,44 2,29 2,11 2,16 2,08 2,06   2,06
6 Rins Iskra           3,20   3,00   3,04
6 Roemer Vogel           3,14 2,49     2,46
7 Niels Oudsen   3,03 2,51 2,46 2,41          
7 Marijn van Veen         2,31     2,23   2,23
7 Biko van Mil 2,49 2,45 2,29 2,21 2,10 2,22 2,07 2,14   2,05
                       
Vader Mark Bennis           2,13 2,04      
Vader Martin van Wissen         2,32          
Vader Sem Hennink         2,32          
Vader Daan Hilbers         2,32          
Vader Jisse         2,28          
Vader Floris en Julia         2,27          
Vader Eefje Visser         2,25          
Vader Biko van Mil         2,20          
Vader Nora de Haas         2,20          
Vader Lisa van der Kamp         2,17          
Vader Rodin de Jong         2,14          
Vader Luuk van de Sande         2,09          
Trainer Frans Jan         2,08 2,17        
Trainer Diane         2,26          
Trainer Sil         2,12 2,16 2,11      2,09
Trainer Theo         2,10          
Trainer Edwin         2,01          

Clubwedstrijden 2015

CategorieRang11/6/2015RennerCK TijdritCK CriteriumCK Klassement
1 4 4 Daisy Blom      
1 2 1 Iris Arkesteijn 1 1 1
1 1   Jelle Groen      
1 3 2 Tim Bennis 2 2 2
1   Senna de Kok 3 3 3
1     Yaro Fransen 4 4 4
             
2 3   Max van den Ende 3 4 3
2 2 3 Roos de Haas 2
2     Jelle Groen 4 3 4
2 1 2 Yentle van der Laan 1
2   1 Silke van Veen      
2   5 Nora de Haas 5
2   4 Daan      
             
3     Giorgio Biswane 5 5 5
3 3 2 Giovanni Dupon 4
3 4 3 Julia Peereboom 3
3 2   Lisa van der Kamp 2
3 1   Thijmen Groen 1
3 5 1 Tim Steijger      
             
4 3 5 Casper Arkesteijn      
4 6   Ilse Groen 4
4 2 4 Isabelle Bakker 2
4 4 3 Robin Otterloo      
4 7   Roemer Vogel      
4 8 7 Simone Jol 6
4 1 1 Sjoerd te Nijenhuis 3
4 5 6 Stan Ruijters 5
4   2 Rodin de Jong 1
4   8 Ilja Lau      
4     Tim Steijger 7 5 6
             
             
5 1   Bob Boek      
5 2 2 Daan Hilbers 3
5 3   Eefje Visser      
5 5 4 Floris Peereboom 4
5 4 3 Luuk Wandel 2
5   1 Daniek Hengeveld 1
5   5 Alexander Janssen      
5     Hugo Brandwagt 5 6 5
    Triston van de Schans  6 6
             
6   7 Roemer Vogel 5
6   2 Joris Buters 1
6   3 Bob Boek 2 2 2
6   4 Julliette de Haas      
6   5 Jisse van der Meer 4 4
6   6 Max Moesker      
6   1 Sem Hennink 3
             
7     Rins Iskra 3 3 3
7   2 Marijn van Veen 2
7   1 Biko van Mil 1 1

Uitslagen MCC 2014

categorie     rdam alph rijsw
1 Guusje Beks 5   5
2 Jelle Groen 12 8 11
2 Luuk van de Sande   14 16
3 Lisa van der Kamp 12   9
3 Nena Roest 14   14
3 Thijmen Groen 2 3 3
3 Axel t Wel     13
4 Carl Steinhauzer 12   10
4 Christa Nelck 2 1 1
4 Ilse Groen 13 11 7
4 Lucas de Jong     12
4 Mees Korving 14 10 9
4 Merlijn Beks 15   11
4 Sjoerd te Nijenhuis     4
5 Daan Hilbers 5   3
5 Daniek  Hengeveld 9   16
5 Luca Oudshoorn   23  
5 Marit  Wasmus 20 12 11
5 Meine Keuning 6 9  
5 Tristan van der Velden   22 19
6 Bjorn Spaans 9 7 6
6 Bob de Gier 10 11 12
6 Jesper van der Valk 3 1 2
6 Wander van Houcke     10
7 Biko van Mil   1 9
7 Goof Poelman 4 4 5
nwl Timo Sips 1 1 1

Uitslag dikkebandenrace categorie 0

 

Dikkebandenrace

   
1. Daan Erens   Delft
2. Christel vd Meer   Brielle
3. Corina vd Meer   Monster
4. Odette Roozenburgh   Den Haag
5. Jesse Liekelema   Den Hoorn
6. Deon Bergwerff   Vlaardingen
7. Lotte de Grave   Tholen
8. Melvin Bergwerff   Vlaardingen
9. Joost van de Kamp   Den Haag
10. Roan  vd Meer   Brielle
11. Hans Boerssen   Delft

Categorie 7 uitslagen

Eindklassement na de vierde en laatste etappe (rit in lijn, zondag)

Algemeen klassement Jongens 

 

Sprintklassement

Trui geel Fixplan   Geen meisjes trui groen Tacx 
1. Reijtenbagh, Lennart 1:28:14    1. Ruijter, Stijn 49
2. Jansen, Nils 1:28:59    2. Reijtenbagh, Lennart 35
3. Ruijter, Stijn z.t.    3. Jansen, Nils 30
4. Brusche, Justin 1:29:09    4. Celie, Thijs 20
5. Celie, Thijs 1:30:06    5. den Duijn, Mitchell 14
6. Vollebregt, Luuk 1:30:08    6. Hoekjen, Hugo 12
7. Stijger, Frank 1:30:09    7. Vollebregt, Luuk 9
8. Bakker, Mark 1:30:14    8. Stijger, Frank 7
9. Reijns, Bas 1:30:15    9. Brusche, Justin 5
10. de Bruin, Jayson z.t   10. Reijns, Bas 4
11. Hoekjen, Hugo 1:30:23   11. de Bruin, Jayson 3
12. Bos, Jarik 1:30:24   12. Roodenburg, Roy 2
13. Veenhoven, Rick 1:30:27   13. de Kort, Stijn 1
14. den Duijn, Mitchell 1:30:33   14. Veenhoven, Rick 1
15. Zwinkels, Kaj 1:30:37      
16. Solar Kluwen, Rafael 1:31:53      
17. Roodenburg, Roy 1:32:05      
18. de Kort, Stijn 1:32:08      
19. van den Berg, Stijn 1:37:43      
20. v. Voorthuizen, Jasper 1:40:47      

 1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT7

Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 24 km)
                    2e Criterium te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1 141 Reijtenbagh, Lennart      PRC Delta                 *    36:56
  2 134 Brusche, Justin           ZWC-DTS                   *    37:34     0:38
  3 147 Vollebregt, Luuk          Westland Wil Vooruit      *   z.t.
  4 143 Ruijter, Stijn            Uithoornse WTC            *   z.t.
  5 135 Celie, Thijs              WV Noord-Veluwe           *   z.t.
  6 138 Jansen, Nils              WV Schijndel                  z.t.
  7 136 den Duijn, Mitchell       WV Avanti                     z.t.
  8 140 Reijns, Bas               HSV De Kampioen               z.t.
  9 139 de Kort, Stijn            Westland Wil Vooruit          z.t.
 10 133 de Bruin, Jayson          WV Avanti                     z.t.
 11 146 Veenhoven, Rick           ZWC-DTS                       z.t.
 12 130 Bakker, Mark              ZWC-DTS                       z.t.
 13 145 Stijger, Frank            Westland Wil Vooruit          z.t.
 14 144 Solar Kluwen, Rafael      DRC De Mol                    z.t.
 15 149 Zwinkels, Kaj             Westland Wil Vooruit          z.t.
 16 137 Hoekjen, Hugo             RWV De Spartaan               z.t.
 17 142 Roodenburg, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 18 132 Bos, Jarik                WV De IJsselstreek            z.t.
 19 131 van den Berg, Stijn       WV Eemland                     37:43     0:47
 20 148 van Voorthuizen, Jasper   RRC De Pedaalridders           41:12     4:16
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.989 km/u

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT7
                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 7
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- Totaal
  1  143 Ruijter, Stijn              30    10     2     7     49
  2  141 Reijtenbagh, Lennart        12     3    10    10     35
  3  138 Jansen, Nils                15     7     5     3     30
  4  135 Celie, Thijs                 9           7     4     20
  5  136 den Duijn, Mitchell          7     2           5     14
  6  137 Hoekjen, Hugo                4     5     3           12
  7  147 Vollebregt, Luuk             4     4     1            9
  8  145 Stijger, Frank               5                 2      7
  9  134 Brusche, Justin              5                        5
 10  140 Reijns, Bas                              4            4
 11  133 de Bruin, Jayson             2                 1      3
 12  142 Roodenburg, Roy              2                        2
 13  139 de Kort, Stijn                     1                  1
 14  146 Veenhoven, Rick              1                        1
                                  ----- ----- ----- -----
                     Totalen         96    32    32    32
                                  ===== ===== ===== =====
* Toegekende bonificaties: 1e: 5 sec. 2e: 4 sec. 3e: 3 sec. 4e: 2 sec. 5e: 1 sec.

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT7

Uitslag 3e Etappe (Individuele tijdrit over 3,5 km)
                       Tijdrit te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    Jansen, Nils                138        4:21.43                48.196
  2    Reijtenbagh, Lennart        141        4:22.62        1.19    47.978
  3    Ruijter, Stijn              143        4:23.64        2.21    47.792
  4    Brusche, Justin             134        4:33.59       12.16    46.054
  5    Celie, Thijs                135        4:37.21       15.78    45.453
  6    Stijger, Frank              145        4:38.28       16.85    45.278
  7    Vollebregt, Luuk            147        4:41.24       19.81    44.802
  8    Reijns, Bas                 140        4:43.07       21.64    44.512
  9    Bakker, Mark                130        4:43.49       22.06    44.446
 10    de Bruin, Jayson            133        4:44.57       23.14    44.277
 11    Bos, Jarik                  132        4:50.92       29.49    43.311
 12    Hoekjen, Hugo               137        4:52.26       30.83    43.112
 13    Veenhoven, Rick             146        4:55.09       33.66    42.699
 14    den Duijn, Mitchell         136        4:59.10       37.67    42.126
 15    Roodenburg, Roy             142        5:00.32       38.89    41.955
 16    Solar Kluwen, Rafael        144        5:02.01       40.58    41.720
 17    de Kort, Stijn              139        5:02.23       40.80    41.690
 18    Zwinkels, Kaj               149        5:03.40       41.97    41.529
 19    van Voorthuizen, Jasper     148        5:04.65       43.22    41.359
 20    van den Berg, Stijn         131        5:21.54     1:00.11    39.186

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT7

 

                    Uitslag 2e Etappe (Criterium over 30 km)
                    1e Criterium te Rijswijk op 5 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1 141 Reijtenbagh, Lennart      PRC Delta                 *    46:24
  2 143 Ruijter, Stijn            Uithoornse WTC            *   z.t.
  3 138 Jansen, Nils              WV Schijndel              *   z.t.
  4 134 Brusche, Justin           ZWC-DTS                   *   z.t.
  5 133 de Bruin, Jayson          WV Avanti                 *    47:12     0:48
  6 135 Celie, Thijs              WV Noord-Veluwe               z.t.
  7 140 Reijns, Bas               HSV De Kampioen               z.t.
  8 136 den Duijn, Mitchell       WV Avanti                     z.t.
  9 130 Bakker, Mark              ZWC-DTS                       z.t.
 10 147 Vollebregt, Luuk          Westland Wil Vooruit          z.t.
 11 137 Hoekjen, Hugo             RWV De Spartaan               z.t.
 12 145 Stijger, Frank            Westland Wil Vooruit          z.t.
 13 146 Veenhoven, Rick           ZWC-DTS                       z.t.
 14 149 Zwinkels, Kaj             Westland Wil Vooruit          z.t.
 15 132 Bos, Jarik                WV De IJsselstreek            z.t.
 16 144 Solar Kluwen, Rafael      DRC De Mol                     48:29     2:05
 17 142 Roodenburg, Roy           Westland Wil Vooruit           48:45     2:21
 18 139 de Kort, Stijn            Westland Wil Vooruit          z.t.
 19 148 van Voorthuizen, Jasper   RRC De Pedaalridders           53:45     7:21
 20 131 van den Berg, Stijn       WV Eemland                     53:47     7:23
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.793 km/u
* Toegekende bonificaties:
  1e: 5 sec.  2e: 4 sec.  3e: 3 sec.  4e: 2 sec.  5e: 1 sec.  

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT7

                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 7
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal
  1  143 Ruijter, Stijn              10    10    10     30
  2  138 Jansen, Nils                 7     4     4     15
  3  141 Reijtenbagh, Lennart         5           7     12
  4  135 Celie, Thijs                 2     7            9
  5  136 den Duijn, Mitchell          4     3            7
  6  134 Brusche, Justin                          5      5
  7  145 Stijger, Frank                     5            5
  8  137 Hoekjen, Hugo                1           3      4
  9  147 Vollebregt, Luuk             3     1            4
 10  133 de Bruin, Jayson                         2      2
 11  142 Roodenburg, Roy                    2            2
 12  146 Veenhoven, Rick                          1      1
                                  ----- ----- -----
                     Totalen         32    32    32
                                  ===== ===== =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT7

              Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 0,5 km)
                       Proloog te Rijswijk op 4 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    Reijtenbagh, Lennart        141          42.71                42.145
  2    Jansen, Nils                138          43.29        0.58    41.580
  3    Brusche, Justin             134          44.23        1.52    40.696
  4    Vollebregt, Luuk            147          44.43        1.72    40.513
  5    Celie, Thijs                135          44.61        1.90    40.350
  6    Ruijter, Stijn              143          44.87        2.16    40.116
  7    Hoekjen, Hugo               137          45.14        2.43    39.876
  8    Bakker, Mark                130          45.26        2.55    39.770
  9    Stijger, Frank              145          45.65        2.94    39.430
 10    Roodenburg, Roy             142          46.14        3.43    39.012
 11    van Voorthuizen, Jasper     148          46.19        3.48    38.969
 12    Reijns, Bas                 140          46.45        3.74    38.751
 13    de Bruin, Jayson            133          46.48        3.77    38.726
 14    Veenhoven, Rick             146          46.70        3.99    38.544
 15    de Kort, Stijn              139          47.58        4.87    37.831
 16    Bos, Jarik                  132          48.37        5.66    37.213
 17    den Duijn, Mitchell         136          48.43        5.72    37.167
 18    Zwinkels, Kaj               149          48.49        5.78    37.121
 19    Solar Kluwen, Rafael        144          48.59        5.88    37.045
 20    van den Berg, Stijn         131          52.84       10.13    34.065

Categorie 5 uitslagen

Eindklassement na de vierde en laatste etappe (rit in lijn, zondag)

Algemeen klassement Jongens 

Algemeen klassement Meisjes

Sprintklassement

Trui geel Fixplan  Trui Roze Bouwstad  trui groen Tacx 
1. Smit, Erwin 59:51 1. Nooijen, Lieke 1:00:46  1. Kool, Tristan 49
2. Kool, Tristan 59:56 2. de Jonge, Sanne 1:01:04  2. Smit, Erwin 33
3. Buters, Joris 1:00:15 3. Hartog, Larissa 1:01:08  3. van Hoften, Levi 32
4. de Groot, Mark 1:00:23 4. van Rooijen, Eline 1:01:11  4. de Groot, Mark 21
5. Romers, Boris 1:00:59 5. de Haas, Juliette 1:01:14  5. Lagendijk, Elian 10
6. van Hoften, Levi 1:01:08 6. Kloese, Rose z.t.  6. van der Drift, Twan 10
7. Roelen, Jaap 1:01:20 7. v/d Meer, Jisse 1:01:15  7. Buters, Joris 10
8. v/d Drift, Twan 1:01:22 8. Stolze, Judith 1:01:32  8. Hartog, Larissa 5
9. Seldenthuis, Lars 1:01:23 9. Romers, Piene 1:01:33  9. Stolze, Judith 4
10. Lagendijk, Elian 1:01:25 10. Ebbinge, Isolde 1:03:59 10. van Rooijen, Eline 4
11. Zwaans, Ivo 1:01:26     11. Romers, Boris 3
12. Moesker, Max 1:01:30     12. Kloese, Rose 3
13. v/d Berg, Axel z.t     13. de Haas, Juliette 3
14. van Izerloo, Beau 1:01:34     14. Nooijen, Lieke 3
15. Bronder, Bart z.t.     15. Roelen, Jaap  
16. Huenders, Lance 1:01:39     16.  
17. Ensing, Luuk 1:02:02     17.  
18. Hennink, Sem 1:04:11     18.  
19. Erftemeijer, Davey 1:06:35     19.  
20. van Veen, Marijn 1:08:49     20.  
21. v/d Voort, Tim gn tijd     21.  

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

Uitslag 4e Etappe (Rit in lijn over 15 km)
                    2e Criterium te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  76 van Hoften, Levi          JvR De Batauwers         J     24:27
  2  84 Nooijen, Lieke            WSV Emmen                M    z.t.
  3  90 Smit, Erwin               HRTC Hoorn               J    z.t.
  4  81 Kool, Tristan             ZWC-DTS                  J    z.t.
  5  88 van Rooijen, Eline        WTC Woerden              M    z.t.
  6  91 Stolze, Judith            Westland Wil Vooruit     M    z.t.
  7  68 van der Drift, Twan       Westland Wil Vooruit     J    z.t.
  8  96 de Groot, Mark            RMCD De Coureur          J    z.t.
  9  89 Seldenthuis, Lars         RWC Ahoy                 J    z.t.
 10  87 Romers, Boris             PRC Delta                J    z.t.
 11  74 Hartog, Larissa           Westland Wil Vooruit     M    z.t.
 12  95 Moesker, Max              RWV De Spartaan          J    z.t.
 13  73 de Haas, Juliette         RWV De Pedaalridders     M    z.t.
 14  80 Kloese, Rose              WSV Emmen                M    z.t.
 15  85 Roelen, Jaap              WV De Jonge Renner       J    z.t.
 16  65 van den Berg, Axel        WV Eemland               J    z.t.
 17  82 Lagendijk, Elian          WV Avanti                J    z.t.
 18  79 de Jonge, Sanne           WSV Emmen                M    z.t.
 19  70 Ensing, Luuk              HRTC D.O.K.              J    z.t.
 20  67 Buters, Joris             RWV De Spartaan          J    z.t.
 21  83 van der Meer, Jisse       RWV De Spartaan          M    z.t.
 22  77 Huenders, Lance           ZWC-DTS                  J    z.t.
 23  78 van Izerloo, Beau         DRC De Mol               J    z.t.
 24  94 Zwaans, Ivo               HRTC D.O.K.              J    z.t.
 25  69 Ebbinge, Isolde           WSV Emmen                M    z.t.
 26  75 Hennink, Sem              RWV De Spartaan          J    z.t.
 27  71 Erftemeijer, Davey        RWC Ahoy                 J    z.t.
 28  86 Romers, Piene             PRC Delta                M    z.t.
 29  66 Bronder, Bart             PRC Delta                J    z.t.
 30  92 van Veen, Marijn          RWV De Spartaan          J     26:27     2:00
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.810 km/u 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                          Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   76 van Hoften, Levi             5      5
  1   84 Nooijen, Lieke               5      5
  3   88 van Rooijen, Eline           4      4
  3   90 Smit, Erwin                  4      4
  5   81 Kool, Tristan                3      3
  5   91 Stolze, Judith               3      3
  7   68 van der Drift, Twan          2      2
  7   74 Hartog, Larissa              2      2
  9   73 de Haas, Juliette            1      1
  9   96 de Groot, Mark               1      1
                                  -----
                     Totalen         30
                                  =====
 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

 

                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 5
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- --4-- Totaal
  1   81 Kool, Tristan               30     7     5     7     49
  2   90 Smit, Erwin                 21     5     4     3     33
  3   76 van Hoften, Levi             2    10    10    10     32
  4   96 de Groot, Mark              13     3           5     21
  5   82 Lagendijk, Elian             4           2     4     10
  6   68 van der Drift, Twan          1           7     2     10
  7   67 Buters, Joris               10                       10
  8   74 Hartog, Larissa              4                 1      5
  9   91 Stolze, Judith               1           3            4
 10   88 van Rooijen, Eline                 4                  4
 11   87 Romers, Boris                2           1            3
 12   80 Kloese, Rose                 2     1                  3
 13   73 de Haas, Juliette            3                        3
 13   84 Nooijen, Lieke               3                        3
 15   85 Roelen, Jaap                       2                  2
                                  ----- ----- ----- -----
                     Totalen         96    32    32    32
                                  ===== ===== ===== =====

 

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

              Uitslag 3e Etappe (Individuele tijdrit over 3,5 km)
                       Tijdrit te Rijswijk op 6 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    Smit, Erwin               J  90        4:41.79                44.714
  2    Kool, Tristan             J  81        4:43.70        1.91    44.413
  3    Nooijen, Lieke            M  84        4:44.53        2.74    44.284
  4    Buters, Joris             J  67        4:45.85        4.06    44.079
  5    Romers, Boris             J  87        4:48.88        7.09    43.617
  6    de Groot, Mark            J  96        4:56.28       14.49    42.527
  7    de Jonge, Sanne           M  79        4:59.27       17.48    42.102
  8    Kloese, Rose              M  80        4:59.96       18.17    42.006
  9    van Rooijen, Eline        M  88        5:01.00       19.21    41.860
 10    de Haas, Juliette         M  73        5:02.22       20.43    41.691
 11    van Hoften, Levi          J  76        5:03.21       21.42    41.555
 12    Hartog, Larissa           M  74        5:03.53       21.74    41.512
 13    van der Meer, Jisse       M  83        5:03.72       21.93    41.486
 14    Roelen, Jaap              J  85        5:04.22       22.43    41.417
 15    Ebbinge, Isolde           M  69        5:08.59       26.80    40.831
 16    Seldenthuis, Lars         J  89        5:10.72       28.93    40.551
 17    Zwaans, Ivo               J  94        5:11.16       29.37    40.494
 18    Lagendijk, Elian          J  82        5:11.57       29.78    40.440
 19    van der Drift, Twan       J  68        5:11.81       30.02    40.409
 20    van den Berg, Axel        J  65        5:16.66       34.87    39.790
 21    Moesker, Max              J  95        5:17.05       35.26    39.741
 22    Erftemeijer, Davey        J  71        5:18.16       36.37    39.603
 23    Bronder, Bart             J  66        5:18.62       36.83    39.546
 24    Romers, Piene             M  86        5:19.31       37.52    39.460
 25    van Izerloo, Beau         J  78        5:19.47       37.68    39.440
 26    Huenders, Lance           J  77        5:20.61       38.82    39.300
 27    Hennink, Sem              J  75        5:21.81       40.02    39.154
 28    Stolze, Judith            M  91        5:22.88       41.09    39.024
 29    van Veen, Marijn          J  92        5:26.23       44.44    38.623
 30    Ensing, Luuk              J  70        5:38.48       56.69    37.225
Uit de wedstrijd:
       van der Voort, Tim        J  93   Niet gestart

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                   Uitslag 2e Etappe (Criterium over 19,5 km)
                    1e Criterium te Rijswijk op 5 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil
  1  90 Smit, Erwin               HRTC Hoorn               J     30:06
  2  81 Kool, Tristan             ZWC-DTS                  J    z.t.
  3  96 de Groot, Mark            RMCD De Coureur          J     30:17     0:11
  4  67 Buters, Joris             RWV De Spartaan          J     30:18     0:12
  5  79 de Jonge, Sanne           WSV Emmen                M     30:58     0:52
  6  74 Hartog, Larissa           Westland Wil Vooruit     M    z.t.
  7  76 van Hoften, Levi          JvR De Batauwers         J    z.t.
  8  84 Nooijen, Lieke            WSV Emmen                M    z.t.
  9  87 Romers, Boris             PRC Delta                J    z.t.
 10  91 Stolze, Judith            Westland Wil Vooruit     M    z.t.
 11  65 van den Berg, Axel        WV Eemland               J    z.t.
 12  83 van der Meer, Jisse       RWV De Spartaan          M    z.t.
 13  88 van Rooijen, Eline        WTC Woerden              M    z.t.
 14  95 Moesker, Max              RWV De Spartaan          J    z.t.
 15  82 Lagendijk, Elian          WV Avanti                J    z.t.
 16  73 de Haas, Juliette         RWV De Pedaalridders     M    z.t.
 17  94 Zwaans, Ivo               HRTC D.O.K.              J    z.t.
 18  80 Kloese, Rose              WSV Emmen                M    z.t.
 19  85 Roelen, Jaap              WV De Jonge Renner       J    z.t.
 20  89 Seldenthuis, Lars         RWC Ahoy                 J    z.t.
 21  68 van der Drift, Twan       Westland Wil Vooruit     J    z.t.
 22  86 Romers, Piene             PRC Delta                M    z.t.
 23  77 Huenders, Lance           ZWC-DTS                  J    z.t.
 24  78 van Izerloo, Beau         DRC De Mol               J    z.t.
 25  66 Bronder, Bart             PRC Delta                J    z.t.
 26  70 Ensing, Luuk              HRTC D.O.K.              J     31:04     0:58
 27  75 Hennink, Sem              RWV De Spartaan          J     33:34     3:28
 28  69 Ebbinge, Isolde           WSV Emmen                M    z.t.
 29  93 van der Voort, Tim        Westland Wil Vooruiy     J     36:04     5:58
 30  71 Erftemeijer, Davey        RWC Ahoy                 J    z.t.
 31  92 van Veen, Marijn          RWV De Spartaan          J    z.t.Uit de wedstrijd:
     72 Groot, Lex                HRTC D.O.K.              J Niet gestart
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.870 km/u

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                     SPRINTKLASSEMENT - GROENE TRUI - CAT 5
Kls   Deelnemer                   --1-- --2-- --3-- Totaal
  1   81 Kool, Tristan               10    10    10     30
  2   90 Smit, Erwin                  7     7     7     21
  3   96 de Groot, Mark               5     4     4     13
  4   67 Buters, Joris                      5     5     10
  5   74 Hartog, Larissa                    1     3      4
  6   82 Lagendijk, Elian             4                  4
  7   84 Nooijen, Lieke                     3            3
  8   73 de Haas, Juliette            3                  3
  9   87 Romers, Boris                            2      2
 10   80 Kloese, Rose                       2            2
 11   76 van Hoften, Levi             2                  2
 12   68 van der Drift, Twan                      1      1
 13   91 Stolze, Judith               1                  1
                                  ----- ----- -----
                     Totalen         32    32    32
                                  ===== ===== =====

1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

                          Sprint bonificatie seconden
Kls   Deelnemer                   --1-- Totaal
  1   79 de Jonge, Sanne              5      5
  1   90 Smit, Erwin                  5      5
  3   74 Hartog, Larissa              4      4
  3   81 Kool, Tristan                4      4
  5   84 Nooijen, Lieke               3      3
  5   96 de Groot, Mark               3      3
  7   67 Buters, Joris                2      2
  7   91 Stolze, Judith               2      2
  9   76 van Hoften, Levi             1      1
  9   83 van der Meer, Jisse          1      1
                                  -----
                     Totalen         30
                                  =====

 1e JEUGDMEERDAAGSE RWV DE SPARTAAN-CAT5

              Uitslag 1e Etappe (Individuele tijdrit over 0,5 km)
                       Proloog te Rijswijk op 4 Juli 2014
                          Organisatie: RWV De Spartaan
Plaats  Naam                   Deelnemer     T i j d     Verschil     Km/u
  1    Nooijen, Lieke            M  84          45.52                39.543
  2    de Jonge, Sanne           M  79          45.91        0.39    39.207
  3    van Hoften, Levi          J  76          46.02        0.50    39.113
  4    Romers, Boris             J  87          46.05        0.53    39.088
  5    Smit, Erwin               J  90          46.67        1.15    38.569
  6    Hartog, Larissa           M  74          46.82        1.30    38.445
  7    Erftemeijer, Davey        J  71          46.94        1.42    38.347
  8    de Groot, Mark            J  96          47.30        1.78    38.055
  9    Buters, Joris             J  67          47.47        1.95    37.919
 10    Kool, Tristan             J  81          47.80        2.28    37.657
 11    van der Drift, Twan       J  68          48.18        2.66    37.360
 12    Moesker, Max              J  95          48.29        2.77    37.275
 13    van der Meer, Jisse       M  83          48.37        2.85    37.213
 14    de Haas, Juliette         M  73          48.50        2.98    37.113
 15    Seldenthuis, Lars         J  89          48.98        3.46    36.750
 16    van Rooijen, Eline        M  88          49.32        3.80    36.496
 17    Romers, Piene             M  86          49.34        3.82    36.482
 18    Lagendijk, Elian          J  82          49.35        3.83    36.474
 19    Groot, Lex                J  72          49.62        4.10    36.276
 20    Hennink, Sem              J  75          49.66        4.14    36.246
 21    van den Berg, Axel        J  65          49.68        4.16    36.232
 22    van Izerloo, Beau         J  78          50.35        4.83    35.750
 23    Ebbinge, Isolde           M  69          50.80        5.28    35.433
 24    Zwaans, Ivo               J  94          50.81        5.29    35.426
 25    Kloese, Rose              M  80          50.86        5.34    35.391
 26    Stolze, Judith            M  91          50.96        5.44    35.322
 27    Roelen, Jaap              J  85          51.40        5.88    35.019
 28    Bronder, Bart             J  66          51.52        6.00    34.938
 29    van Veen, Marijn          J  92          52.99        7.47    33.969
 30    Ensing, Luuk              J  70          53.17        7.65    33.854
 31    Huenders, Lance           J  77          54.32        8.80    33.137
 32    van der Voort, Tim        J  93          55.23        9.71    32.591
U bevindt zich hier: Jeugd Uitslagen