Algemeen Klassement ZAC

Sinds 2017 word het ZAC klassement automatisch bijgehouden via Mylaps. Om hierin opgenomen te worden is het rijden met een Mylaps chips een vereiste.

Historische klassmenten:

2017-A: http://results.sporthive.com/organization/PC130867/championships/58357

2017-B: http://results.sporthive.com/organization/PC130867/championships/58358

2017-C: http://results.sporthive.com/organization/PC130867/championships/58359

2016: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2016.htm

2015: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2015.htm

2014: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2014.htm

2013: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2013.htm

2012: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2012.htm

2011: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2011.htm

2010: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2010.htm

2009: https://spoor2.home.xs4all.nl/rennersnieuws/zac2009.htm

Podiums: (tm 2016 de winnaar van de gezamenlijke competitie met Trias)

Jaar A B C
2017

1 Robbert Schaap

2 Erik de Niet

3 Mark van Velthoven

1 Peter Waanders

2 Ronald Geleynse

3 Lex Meerman

 
2016

1 Andre Mook

2 Don de Leeuw

3 Mark van Velthoven

1 Roderick Loykens

2 Peter Waanders

3 Eric Weber

1 Sabrina Opstal

2 Jitske Hubert

3 Chantal van der Gulik

2015

1 Arjo de Vries

2 Guido Smit

3 Don de Leeuw

1 Joshua Smit

2 Jeroen van Karsen

3 Rene Lievaart

1 Hanna Vondracek

2 Bibian Been

3 Sabrina Opstal

2014

1 Coen van den Berge

2 Kick Mijlhoff

3 Tim de Koning

1 Hans de Koning

2 Paul van Sighem

3 Richard Schouten

1 Chantal van der Gulik

2 Melisssa van der Peet

3 Jitske Hubert

2013

1 Kick Mijlhoff

2 Tim de Koning

3 Robbert Schaap

1 Eibert van't Hof

2 Sem de Koning

3 Coen van den Berge

1 Melissa van der Peet

2 Sytske de Jong

3 Chantal van der Gulik

2012

1 Kick Mijlhoff

2 Stefan Kreder

3 Erik de Niet

1 Hans de Koning

2 Tim de Koning

3 Tom Smulders

1 Melissa van der Peet

2 Juul Hubert

3 Sytske de Jong

2011

1 Robbert Schaap

2 Arjo de Vries

3 Jan Gudde

1 Guido Smit

2 Bart van Leeuwen

3 Johan Bosma

1 Juul Hubert

2 Melissa van der Peet

3 Sytske de Jong

2010

1 Robbert Schaap

2 Arjo de Vries

3 Martijn van der Zijden

1 Paul Koenders

2 Jim Lindenburg

3 Daan Mahieu

1 Melissa van der Peet

2 Marieke de Graaf

3 Ashlynn van Baarle

2009

1 Marco van der Sman

2 Hylke van Grieken

3 Sander Kreder

1 Peter Schrader

2 Paul Koenders

3 Colin Downes

1 Dirkje Bazuin

2 Joyce van der Peet

3 Ashlynn van Baarle

U bevindt zich hier: Activiteiten Zomeravondcompetitie Algemeenklassement